Yazar Mesaj

tahir1999

Kayýt
28.05.2011
Ýletiler
526
Þehir
Turkey
TarihAğu 29, 2011 11:37 pm

Acil para nerden kazanılır biri cevap verebilirse sevinirim

Merhaba arkadaşlar çoğu kişinin bayağı bir parası var. Ama para nası kazanılıyo biri anlatabilirmi ? Cevap veren olursa sevinirim
Advertisement

by_arif

Kayýt
25.03.2010
Ýletiler
54
Þehir
Turkey
TarihAğu 30, 2011 3:07 am
Deli gibi ap al , hiçbir aşamalıyı kaçırma evde yeme içme oyuna yatır para kazanırsın Very Happy

Masum dark

tahir1999

Kayýt
28.05.2011
Ýletiler
526
Þehir
Turkey
TarihAğu 30, 2011 5:34 pm
ama oyun parası diyorum bazıları hiç ap almadan 100 m kazanıyo mesela 20 30 pwp ciler ceplerinde en düşük 50 m var ama ap almıyorlar Laughing

alpi_ak

alpi_ak
Kayýt
02.03.2010
Ýletiler
237
Þehir
mardin Turkey
TarihEyl 01, 2011 10:33 am
tahir1999 yazdý:
ama oyun parası diyorum bazıları hiç ap almadan 100 m kazanıyo mesela 20 30 pwp ciler ceplerinde en düşük 50 m var ama ap almıyorlar Laughing  

20 30 ap almiyomu 4 ele basan hangi pwp alani acaba

persli Smile

aysegul311

Kayýt
07.06.2010
Ýletiler
92
Þehir
Turkey
TarihEyl 02, 2011 2:05 am
server ın ilk zamanları olsa zor mod kahin kas para yaparsın derdim ama oda para etmiyor artık..
belirli yerler var moblardan lvl50 civarı item düşer onlarıda kesmen için lvl olan char lazım sana fakat buda uzun zaman ister.
ap para eder ama babylonda tavsiye etmem.. değmez buna.
lapis kasıp para yapmak eskidendi.sv5 dahi neredeyse satılmıyor..
ufak bir para ile iris ve apuda pazar kurup ticaret tap dicem. ama bu yoldanda bu oyunda para yapılmıyor. çünkü ap itemi ve değerli lapisler haricinde bişi satılmıyor..
bunlar normal yollar..
..
birde şu yollar var.. char açıp bayan ayağı yapacan kanan sazanlar çok. para yaparsın.
yapabiliyosan birlik bankasını soyacan.. iyi para yaparsın..
yapabiliyosan foruma trojenli linkler kurup milletin emeğini çalacan.. korkma o linkleri kimse engellemez yetkililerden..
veya +55 lvl char kasıp item veya tl karşılığı satacaksın.buda yasak ban sebebi..
NOT..
GM lerin oyun hakkında bilgi edinmek die bir nietleri yok.. babylon serverda yüksek ap alıcıları ve ilahi gibi değerli item satanlar haricinde parası olan yoktur.bir nedenide efsun ve lapis basmada npc lere ciddi miktarda latın gidiyor. durum böle iken ticarette altının yerini ap itemi almış ve bu durum ap alan ve ilahi gibi item alanların işine yaramakta. enazından gm ler bir çok oyunda olduğu gibi altın eventları yapabilirler. ama gerek duymuyolar nedeni ap=altın olması.
birde çok güldürdü beni 50m 100m bahsi geçmiş ne parası o çerezmi alacan o para ile Razz
Ýletileri göster:   Sýralama: