Yazar Mesaj

Bon.Jovi..

Bon.Jovi..
İletiler
9
TarihHaz 01, 2011 9:38 am
MyBOOM yazdı:
Sen Kime terbiye öğretiyosun west ? Sen değilmisin yada senin rank2 değilmi GSC açmayan defolsun gitsin diye kendi birlik üyeklerine babanız yaşınıdazki insanlara tehdit vari konuşan .. önce kendine bak sonra etrafına ..  

Sözde Diosu Alamazsa 30 Kişi Kalacaklardı Very Happy Ve Kaldıkları 30 Kişi ile CT Leri Falan Alıcaklar dı Very Happy GRB de Eczacıyı Acık Tutacaklardı Vs Vs Very Happy

Advertisement

biberim

biberim
İletiler
157
TarihHaz 01, 2011 9:44 am
Işık tarafı 16 yaşındaki 3 çocuğun kendilerine hakaret ederek eğlenmesi ile bağdaşmayan bir eğlence anlayışına sahip, ve bu size farklı geldiyse, evet farklıyız sevgili pan.

bu konuya değinmeyi unutmuşum... zamanında kendi birlik başkanınıza bile ana avrat söven birisini birlikten atıp daha sonra başımıza ks ci çıkmasın diyerek tekrar birliğe almanız eğlence anlayışınızdaki farkı göstermektedir.. ( unutmayın ki bu bahsettiğim kişi şuanda hiçte sevmediğiniz bir kişinin yönetime geçmesi sonucunda banlanmıştır...! ve bu şekilde başınıza bela olmaktan kurtulmuşsunuzdur...)

.Sadista.

MyBOOM

MyBOOM
İletiler
111
TarihHaz 01, 2011 9:48 am

...
Bon.Jovi.. yazdı:
MyBOOM yazdı:
Sen Kime terbiye öğretiyosun west ? Sen değilmisin yada senin rank2 değilmi GSC açmayan defolsun gitsin diye kendi birlik üyeklerine babanız yaşınıdazki insanlara tehdit vari konuşan .. önce kendine bak sonra etrafına ..  

Sözde Diosu Alamazsa 30 Kişi Kalacaklardı Very Happy Ve Kaldıkları 30 Kişi ile CT Leri Falan Alıcaklar dı Very Happy GRB de Eczacıyı Acık Tutacaklardı Vs Vs Very Happy  

Onların işleri artık LAR LAR LAR ... kendilerini öyle hzırlamışlardırki ep4.5 neymiş 10 muhafızları varmış bossu dahi göremeyecekmiş Öfke.. Ana Bossu gören IŞIK varmı TR de ?? Smile
İçinizde bunun ezilmişliğini ve öfkesini birliğinizdeki insanlardan çıkaran siz, dios kesmeden item vermek yok diyen siz (itemi olmadan adam nasıl dios da ayakda kalıcaksa ... )
Burda Kendinizi avutuyosunuz yok BO böyle yok CO böyle yok MO böyle ...
Lafontenden Masallar...

Bon.Jovi..

Bon.Jovi..
İletiler
9
TarihHaz 01, 2011 9:52 am

...
MyBOOM yazdı:
Bon.Jovi.. yazdı:
MyBOOM yazdı:

Onların işleri artık LAR LAR LAR ... kendilerini öyle hzırlamışlardırki ep4.5 neymiş 10 muhafızları varmış bossu dahi göremeyecekmiş Öfke.. Ana Bossu gören IŞIK varmı TR de ?? Smile
İçinizde bunun ezilmişliğini ve öfkesini birliğinizdeki insanlardan çıkaran siz, dios kesmeden item vermek yok diyen siz (itemi olmadan adam nasıl dios da ayakda kalıcaksa ... )
Burda Kendinizi avutuyosunuz yok BO böyle yok CO böyle yok MO böyle ...
Lafontenden Masallar...  

Very Happy

gulisera

gulisera
İletiler
587
TarihHaz 01, 2011 9:56 am
Dünki dios kesiminde yaşanan konu, benim bossu tanklarken Bo Birliğinden, Walk adında 30 level 20-30 da kill kasan sözde 4 aydır oyuna girmeyen ve benim bayan olduğumu bile bilmeyen biri tarafından, sadece bir bayana yazılabilecek bir cümle neticesinde gelişmiştir.

Bossu tanklamayı, kendime heal atmayı, pot basmayı v.s. bıraktım o cümle yüzünden ve o sırada öldüm. Işık kapısında bizim avcımız var boss o tarafa çekildi. Dirildiğimde avcının üstünde debuf vardı ve hp si % 40 lar civarındaydı. Boss öldüğünde elbette bo da kaldı ve daha boss çıkmadan sohbet ettiğim bir kaç medeni insana da dediğim gibi "iyi olan kazansın" ile alınmış olsaydı "helal olsun, tebrikler" demesini de bilirdim. Boss bittikten sonra söz konusu lafı eden kişiyle sinirlerimin son dere bozulması sonucu tartışdım ve sv2 eleyi yere attım, bütün bu şamata bunun için mi yazıklar olsun dedim ve konuta ışınlandım. Dünki ss yi ticket atmadığımı da belirtmek isterim ki bu zihniyetteki kişileri bu oyundan temizlemek malesef mümkün değil. 3 gün ban yese ne olur. Bu sebeple şikayet dahi etmiyorum artık.

Şu oyunda gerekli gereksiz bir sürü kişiden çok şey duydum, çok laf işittim. Tepkimin sebebi birazda birikmişlik ve bir kaç piksellik görüntü için kimseden hakaret işitmenin anlamsızlığına işaret etmektir. Yere üstümde olsa elimdeki tüm sv2 leri atacaktım zaten. (hepsi depomda değildi, bir kısmı hala veznemde olduğundan o anda erişemedim.). Yere attığım dahil hepsi ap ile alınmıştır. Bosslara ks ye geliyorsak, pvp ye çıkıyorsak oyunu oyun gibi oynamak içindir. Zaten oyuna bağlılığım pamuk ipliğine bağlı iken mevcut bir eğlenceyi de bu kadar çirkinleştirmek iyice oyunu oynama isteğini ortadan kaldırıyor.

West in sözlerine katıldığım konulardan biri de budur. Beni bunun gibi çirkinlikle yaşanan her olayda oyundan soğuttuğunuzu çok iyi biliyorsunuz. Ki sinirlenip bırakıyorum dediğimde oh oh süper derken ve bir şekilde sakinleştiğimde ve arkadaşlarım ikna ettiğinde tekrar oynadığımda 1213546535464 kere bıraktın v.s. diye dalga geçebiliyorsunuz.

Cidden merak ediyorum, ben o şu bu oyunu bıraktığında ki size kafa tutan zaten oyunu bilen, itemini sağlam yapan, statını doğru veren ekip gittiğinde ki özellikle ışıkların sağlam kişiler PVP ye çıkmadığında kapıdan dışarı bile çıkmadığını biliyorken, neden bu kadar insanı küstürerek oyun oynuyorsunuz? Genelliyorum malesef ki ( aranızda sevdiğim ve medenice konuşabildiğim bir sürü arkadaşa haksızlık da etmek istemem o ayrı), kendi içinizdeki birinin kötü davranışından malesef siz sorumlusunuzdur. Benzeri durumlar 1 kere olsa kişisel bir cehalet diyip geçebilirdim belki. Ancak farklı şekillerde de olsa ışık zamanından bu yana değerlendirdiğimde hala kasıtlı laf atmalar, bosslarda resetlemeler yada ks atan kişinin üstüne ölmesi için bossu ya da addleri çekmeler devam ediyorsa, bu birliğe mal olacak bir durumdur. Çünkü gerekli önlemleri uyarılar yetersiz olduğundan kendi içinizde alamamışsınızdır.

Bundan sonra oyunu oynarım oynamam bu kimseyi bağlar yada bağlamaz yada eğlenmek isteyen eğlensin umrumda olmaz. Canım sıkıldıkça oynarım, istemediğinde çıkar gezerim. Ama benim tarafımdan HİÇ BİR BOSSA (dün birliğe de duyuru geçtiğim üzere) KS YE GELİNMEYECEKTİR. Bizim birlikten herhangi biri yada birileri gelse de bu o kişilerin tasarrufunda olabilir ancak beni hiç bir bossta görmeyeceksiniz.

Bossları ks siz tek başınıza alın, fişeklerinizi patlatın, aferim ne şahane kestik diyin. PVP ye de bu gidişle kimse çıkacak gibi görünmüyor. Artık itemlerinizi takas atıp birbirinize gösterir, orada burada ws atarak eğlenebilirsiniz. Eğer oyun ve eğlence anlayışınız buysa böyle devam edebilirsiniz.

THE END

..

biberim

biberim
İletiler
157
TarihHaz 01, 2011 10:32 am
gulisera yazdı:

Şu oyunda gerekli gereksiz bir sürü kişiden çok şey duydum, çok laf işittim. Tepkimin sebebi birazda birikmişlik ve bir kaç piksellik görüntü için kimseden hakaret işitmenin anlamsızlığına işaret etmektir.

neden bu kadar insanı küstürerek oyun oynuyorsunuz? Genelliyorum malesef ki ( aranızda sevdiğim ve medenice konuşabildiğim bir sürü arkadaşa haksızlık da etmek istemem o ayrı), kendi içinizdeki birinin kötü davranışından malesef siz sorumlusunuzdur. kasıtlı laf atmalar, bosslarda resetlemeler yada ks atan kişinin üstüne ölmesi için bossu ya da addleri çekmeler devam ediyorsa, bu birliğe mal olacak bir durumdur. Çünkü gerekli önlemleri uyarılar yetersiz olduğundan kendi içinizde alamamışsınızdır.

Ama benim tarafımdan HİÇ BİR BOSSA (dün birliğe de duyuru geçtiğim üzere) KS YE GELİNMEYECEKTİR. Bizim birlikten herhangi biri yada birileri gelse de bu o kişilerin tasarrufunda olabilir ancak beni hiç bir bossta görmeyeceksiniz.

Bossları ks siz tek başınıza alın, fişeklerinizi patlatın, aferim ne şahane kestik diyin.

..  

El.Nino birliğinde olanlar ve ışık tarafındaki diğer birliklerdeki arkadaşlar bu cümleleri okuduğunda dejavu olmuşlardır sanırım..!

ışık olduğum zamanlarda El.Nino birliğine yapılanlardan bi farkı varmıdır. eğlence anlayışındaki fark nerde ...?

bunların daha fazlasını yaşamış biri olarak eklemek isterimki kendi birliğinden kişilerin bossu resetlemesi sonucunda benim resetlediğim gibi davranılması eğlence anlayışlarındaki farkı gösteriyor gibi...!

onlar yaptı bizde yapalım olarak algılamanızı istemem. o nedenle herzaman düşünerek hareket etmeyi önermekten başka bi yol bulamıyorum...bazı şeyleri düşünerek hareket etmeniz için yazılcak okadar şey varki ama ben yazmaktan sıkıldım.

bu oyunun bu hale gelmesini sadece BO ya mal edemezsiniz...!

.Sadista.

beavis01__

İletiler
27
TarihHaz 01, 2011 10:51 am
Aradan 2 ay sonra ;

Tr de her yer bomboş. Takaslar sessiz , Maplar bomboş, Moblar bile sıkıntıdan birbiri ile tavla atar hale gelmiş.Darklardan kalan son birlik XYZ nin bazı elemanları çöl de bazıları orman da bazıları d-water de beklemektedir.

Kulaklar ise Skype dedir. Çıkacak ışık gördüm lafına kitlenmeyi beklemektedir. Aradan saatler geçer ama hiç bir tarafta ışık gözükmez. Saatler ilerledikçe ilerler herkes tam yatma vakti geldiğini düşününce aniden bir ses !!!

- Işık gördüm move olun bana acil ...

Tüm Raid bir anda sesin olduğu yöne doğru ışınlanır. Oyuna ara vermiş eski oyunculardan birini görünce sevinçten tüm raid in gözleri dolar. Kesmeye dahi kıyamazlar. Işık sorar ;

- Ne oldu bu oyuna ? Ben 1 sene önce geldiğimde çok güzeldi burası. Keo da vs turnuvaları , Apulune de insan dan geçilmemesi , D-Water de ışıklar ile darkların Medi savaşları , Muhteşem keyifli kimu savaşları ? Ne oldu bunlara ?

Darklar arasından birisi çıkar ve kendini tanıtır. Ben Şef der ve boynunu bükerek ellerini de vicdanına koyarak konuşmaya başlarlar.

- Biz yaptık hepsini. Adaletli oyunda çok ezildik. Dupe yaptık , Fake hesaplarla takasta sövdük millete , Büyük ve köklü birliklere iftiralar attık , Yetmedi GM kankileri yaptık , Programlar kullandık , Bizden olmayanı düşman bildik , Azarladık , alay ettik , İçimizdeki eziklik duygusunu bu şekil bastırdık , kendimizi bu şekil tatmin ettik , tüm bossları aldık.

- Peki oyunu bu hale getirdiğiniz için mutlumusunuz ?

- Sence ? Görmüyormusun halimizi. Akşama kadar VS atıyoruz birbirimizle . Egolarımız uğruna ne hale geldi oyun.

Oyun keyif alma aracıdır. Amaç haline getirmeyiniz. Egolarınızı başka yerlerde de tatmin edebilirsiniz...

Nosteruion

Nosteruion
İletiler
334
TarihHaz 01, 2011 11:02 am
chrome.angrybirds.com

www.mariooyna.net

Farklı eğlence anlayışına sahip olan arkadaşlar ( pvp hariç ) yukarıdaki linklerden birine tıklayarak eğlence açlıklarını giderebilirler.

Ünü yurt sınırlarını aşmış olan product managerimiz alperG'nin de dediği gibi; şeriat!

Unutmadan, sırf rengi güzel diye ( kırmızı ) boş adamars setle dolaşan cengaver, ilahi zırha v1 güç v1 şan v2 bec basan okçu, def bil güç veren rahipleriniz olduğu sürece rerörerö.

Bad Omen, DUDE.UK

paradox6767

İletiler
89
TarihHaz 01, 2011 11:29 am
E ben size bir sir vermistim okumadinizmi Very Happy tekrardan yaziyorum iyi anlayin

yaklaşın size bir sır vercem ama kimseye söylemeyin olur mu. Hani PvP öldü ışıklar kayboldu bosslara gelinmiyor deniyor ya işin aslı şu 1 defa geliyorlar 2 defa geliyorlar sonra ölünce akıllarına şu soru geliyor yaw 3 raid geliyoruz ama biz bossları alamıyoruz yine bunlar hile kullanıyor kesin ,yine GM bir şey yaptı bunlara gizli gizli ,ondan alamıyoruz. Halbuki tamamen organize olamamaktan kaynaklanan bir şey yada salmışlar ele2 olsa nolur olmasa nolur nasılsa ap ile satılıyor ne kasacam muhabbeti.

SonSamuray

İletiler
145
TarihHaz 01, 2011 11:43 am
Ne o en terbiyeli birlik hangisi onu mu seciyosunuz?

Konuya baktım Kaptan'ın nick dedim o böyle bi konu acmaz ama sonra ki postlarda gördüğüm kadarıyla harbiden Kaptanmış. Ama sıkıldın tabi pc basında ne yapsam ne yapsam derken yeni hazlara yelken actın sanırım. Smile

Daha önce ki yaptıklarınızı hatırlatmak amacı ile actım konuyu demişsinde Kaptan yahu daha önce biz sana ne yaptık? Sıkça sohbet ederdik hatta Gülcan olmasa sizin birliğe gelirdim bile dediğini hatırlarım. Bi ara ışıkta bi fırtına kopacaktı da kopartmadıgımızdan mı oldu ki bu Razz

Ender efendiyede çatayım biraz Smile

Ender zamanında bir birlik üyesi ile tartısması sonucu bütün birligin annesine takas chatten selam gönderen adam birliginde Smile

Çoook eski zamanlarda birliğe bir kişi aldığım için Twilight'ı terk eden daha sonra biz donuk kesince Twilight'tan cıkma sebebi olan adam ile bize ks partysi kurup gelen ve yine daha sonraki bir muhabbette ben item satmayınca bana agır küfürler eden zayıf kişilik birliğinde.

Ne terbiyesinden bahsediyosun sen Ender? Kendi birliğin ile ilgilensene, bi kere benim birliğimin yönetimi üyelerine ne demiş, ne yapmıs sen nereden biliyosun? Demek ki bir başka laf taşıyan şerefsizlede muhabbetin var Smile

Twilight Dios kesemedi, göremedi vs. vs. vs.
Yahu siz kendiniz diyosunuz 5 senedir oynuyoruz, daha önce defalarca kestik diye e bi zahmet simdide kesiverin dimi Smile Bunda övünülücek veya rakip birlikle dalga gecilicek bi durum göremiyorum.

Twilight bu serverin aktif sekilde devam eden en eski birliğidir yanılıyomuyum? Kaldı ki kurucuları benim ve ben oyunda değilim. Ben arkadaslarımı canı gönülden tebrik ediyorum. Çünkü hala dağılmadılar hala Twilight adı altında oyunlarına devam ediyolar. Bir birliği kurmak devralmaktan cok daha kolaydır. Kaldı ki sadece ben de değil eski kadronun 90%'ı neredeyse oyunu bırakmısken kalan arkadaşlarım hala ayaktalarsa bu dalga geçilicek bir durum değil tebrik edilicek bir durumdur. Nacizane fikrimi belirtmek istedim, savaş baltalarını çıkartmayın hemen Smile

Ender gelcek ay yanındayım postlarına gıcık oldugum için gelmemezlik yapmam ona göre Razz

Hadi size iyi sataşmalar Smile

MyBOOM

MyBOOM
İletiler
111
TarihHaz 01, 2011 11:51 am
SonSamuray yazdı:
Ne o en terbiyeli birlik hangisi onu mu seciyosunuz?

Konuya baktım Kaptan'ın nick dedim o böyle bi konu acmaz ama sonra ki postlarda gördüğüm kadarıyla harbiden Kaptanmış. Ama sıkıldın tabi pc basında ne yapsam ne yapsam derken yeni hazlara yelken actın sanırım. Smile

Daha önce ki yaptıklarınızı hatırlatmak amacı ile actım konuyu demişsinde Kaptan yahu daha önce biz sana ne yaptık? Sıkça sohbet ederdik hatta Gülcan olmasa sizin birliğe gelirdim bile dediğini hatırlarım. Bi ara ışıkta bi fırtına kopacaktı da kopartmadıgımızdan mı oldu ki bu Razz

Ender efendiyede çatayım biraz Smile

Ender zamanında bir birlik üyesi ile tartısması sonucu bütün birligin annesine takas chatten selam gönderen adam birliginde Smile

Çoook eski zamanlarda birliğe bir kişi aldığım için Twilight'ı terk eden daha sonra biz donuk kesince Twilight'tan cıkma sebebi olan adam ile bize ks partysi kurup gelen ve yine daha sonraki bir muhabbette ben item satmayınca bana agır küfürler eden zayıf kişilik birliğinde.

Ne terbiyesinden bahsediyosun sen Ender? Kendi birliğin ile ilgilensene, bi kere benim birliğimin yönetimi üyelerine ne demiş, ne yapmıs sen nereden biliyosun? Demek ki bir başka laf taşıyan şerefsizlede muhabbetin var Smile

Twilight Dios kesemedi, göremedi vs. vs. vs.
Yahu siz kendiniz diyosunuz 5 senedir oynuyoruz, daha önce defalarca kestik diye e bi zahmet simdide kesiverin dimi Smile Bunda övünülücek veya rakip birlikle dalga gecilicek bi durum göremiyorum.

Twilight bu serverin aktif sekilde devam eden en eski birliğidir yanılıyomuyum? Kaldı ki kurucuları benim ve ben oyunda değilim. Ben arkadaslarımı canı gönülden tebrik ediyorum. Çünkü hala dağılmadılar hala Twilight adı altında oyunlarına devam ediyolar. Bir birliği kurmak devralmaktan cok daha kolaydır. Kaldı ki sadece ben de değil eski kadronun 90%'ı neredeyse oyunu bırakmısken kalan arkadaşlarım hala ayaktalarsa bu dalga geçilicek bir durum değil tebrik edilicek bir durumdur. Nacizane fikrimi belirtmek istedim, savaş baltalarını çıkartmayın hemen Smile

Ender gelcek ay yanındayım postlarına gıcık oldugum için gelmemezlik yapmam ona göre Razz

Hadi size iyi sataşmalar Smile  

İyide Fevzi sen değilmiydin sassukeyi birliğine alan Very Happy yeterlimi bu cümle çünkü geçmişini yada sizlere yazdıklarını buraya yazmıyorum bile sadece ismi verdim Smile

deneff

deneff
İletiler
588
TarihHaz 01, 2011 12:07 pm
Yazmayım yazmayım diyorum ama konuyu saptırmakda usta olan kişiler var , konuya müdahil olmakda fayda var .

Gülisera , konu olmadık saçma sapan yerlere yönlendirilmeden (malüm biri bişey yazsında gece gündüz shaiyaTR formunda laklak yapayım diyenler çok) sana söyleyecek bir kaç şeyim var .
Ben bu birliğin ilk kuruluşunda olan 7 kişiden biriyim sen ne kadar bu oyuna emek , zaman , para harcadınsa emin ol bende bir okadar harcamışımdır .
Kaldi ki Twilight gibi ışıkda hatrı geçen en büyük birliğe bir dönem birlik başkanlığı dahi yaptığını duydum . Sanal , online , PC başında oturan % 90 nını hayatında hiç görmediğin ve görmeyeceğin insanlarla paylaştığın bir ortamda , herkesin dört dörtlük olmasını beklemeyeceğini biliyorum yada umuyorum .
Dün yaşadığın olayı asla ve asla tasvip etmedik öncelikle bu durumun bilincinde olanı isterim . Evet olay senin anlattığın gibi olmuş kahinde olduğum için geriden yazışmaları baya geç gördüm . Bahsi geçen (Walk) isimli arkadaşımızda 30 lvldır anlattıkları da doğrudur Dios odasına da ilk kez gelmişdir belki 1 ay daha oyuna gelmeyecek , şuan ara vermiş durumda . Gereken uyarı zaten yapıldı , kaldıki tekrarlamayacakdır tekrarlanırsada cezası verilir . Bayan olduğum için hassasiyetini gayet iyi anlıyorum.
Çantanda ele2 varmış ve eleleri yere atmışsın felan filan %90 ımız bu olayları görmedi bile çünkü herkese TOWN atması konusunda raidden yönlendirme yapımışdı. Sadista görmüş almış demek ki. Attığını , onun alındığını ben bile bu posttan öğrendim.
Boss ve KS olayına gelince ; Bizlerle beraber değilsin , ne muhabbetimizi ne düşüncemizi nede ne konuşduğumuzu bilmiyosun . KS ye gelmende hiç bir zaman rahatsız olmadık hiç kimsenin gelmesinden rahatsız olmadık . Kaldı ki şahsi fikrim Ender de benle hem fikir bu konuda KS ye gelen olması bizleri kendimize getiriyor . Senin sayende avcım , savaşcım uyanık kalıyor stat deniyor item yapıyor ve emin ol rekabetten haz duyuyorlar .
Geçenler de Dragonda boss restledikleri için 2 tankı mı banlattın ... Geçen gün CT de aynı şeyi 3 defa sen yaptın , -Adam- isimli nöbetçinizde yaptı Bütün 30 kişilik raid yattı sana tek laf eden oldu mu ? Hakaret eden ? SS alan ? Kimseyi konuşmaması içinde şahsen uyardım . Çünkü seninde dediğin gibi 2 piksellik bir oyun için değmez mantığı .
Sadece kendi haklı olduğunuz şeyleri savunursanız , asıl haksız sizsinizdir ÇÜNKÜ DOĞRU TEKDİR...
Şayet KS gelmemen bosslara katılmaman dün yaşanan olaydan kaynaklıysa üzüldüm .
Gerçi arkadaşımız (Walk) da özrünü diledi , kaldi ki hatasınıda anladı .
Ben gelmenden , yönetim olarak gelmenden gayet memnunuz , devam etmen dileğiyle .

GSWest , yazmış olduğun postu hayretler içinde okudum ... Oyun senin için neyse bizim içinde o , şuan ışıkda tek rakibimizdir Twilight ne amaçla sizi bitirmek isteyelim yada bitirmek istesek de senin tabirinle 16 yaşındaki bir çocuğun ( her kimse o çocuk artık ) lafıyla PvP yapmakdan çekilecek bir birlik mi , dağılacak bir birlik mi ? Oyun oynamamak için tek bahaneniz birliğimizde ki 16 yaşındaki bir çocuk mu ?
Eğer ortada bir başarısızlık varsa önce kendinize sonra etrafınıza bakın .
Kimse o 16 yaşındaki , yaşından katlarca büyük etkiye sahip kişi bana ö.mesajla durumu anlatırsan sevinirim.
16 Yaşında olduğunu bilerek onu ciddiye alanlarıda ayrıca tebrik ederim.
Bad Omen in 4-5 oyuncusu kendini bilmez hareketleri yüzünden oyun dan soguduk demişsin . Hangi gün SS le bunu yönetimden birine şikayet ettin ? Ne yaptılar ? Hakaret etme tuşuna bastılarsa bunu GM lerle görüş öyle bir eylem var malesef bunu değiştiremeyiz .Ciddi ciddi küfür mü edildi ? Hakaret mi edildi ? Hakaret ettilerse sen GS sin bence anında müdahalen olur . Ben daha küfürden hakaretten banlanan bir birlik üyemiz olduğunu hatırlamıyorum .
PvP bu oyunun temelidir '' gel lan burya west , seni keseceğim '' diyen mi oldu sana arkadaşım ?? Zorla hakaretle bizi PvP GETİRECEKSİNİZ DEMEK NE DEMEK ?
Sen bir birliğe liderlik yapıyorsun , onuda geçtim GS sin onuda geçtim yaşından bahsetmişsin , sen böyle konuşursan kimler konuşmasın ...

Bu oyunda 80+ kişi yi bir arada tutan bir birlikde 80+ kişi ahlaksız , edepsiz , çoluk çocuk , hileci , dengesiz de , bir sizler mi ahlaklı , düsürt , terbiyeli ve ergen siniz ...
LÜTFEN NE SÖYLEDİĞİNİZE DİKKAT EDİN .

Saygı ve Sevgilerimle .

Bad Omen _ASE_

paradox6767

İletiler
89
TarihHaz 01, 2011 12:41 pm

Servera lag Yapan Adam LetHe
Su oyunda ban yedim ama 2 gram uzulmedim niyemi cunki yasanacak ne varsa yasamistim PvP ise en iyileriyle oynadim (isik ve dark dahil) bossa ilkleri yasadim.Ve ustune basa basa sogluyorum bunlari Hile hurda kullanarak degil emegimizle yaptik.Bizde kimulara gittik bizde seraplar kestik pvpde ama hic bir zaman rakibimizi kucumsemedik alay etmedik sunu hep biliyorduk onlar yoksa bizde yoktuk.2 ay twi alirdi kimu onlar derdi bize kimu gelmiyonuz ozluyoruz biz alirdik 2 ay aynini derdik ama arada hic bir zaman art niyet yoktu.Bu sozlerime fevzide katilir ki ne kadar alamasakta alsakta ordaki pvp heyecani herseye degerdi Very Happy Bazi sozlerim aslinda herseyi anlatiyor ama anlamak isteyene

gulisera

gulisera
İletiler
587
TarihHaz 01, 2011 12:43 pm
Başka bir konuda CT de ki olay ile ilgili (pazartesi günü) karakterde kendimin olmadığını söylemiştim. O yüzden ne oldu bir fikrim olmadığından bu konuda yorum yapamayacağım ASE, ancak bildiğim sadece bug yüzünden sanırım ep4 den beri çift çıkan ct5 bossunun 1 tanesini siz keserken diğerini tanklamışlar, siz onu keserken diğeri % 17 lere düşmüş sanırım, bunu farkedince tüm addleri bırakmışsınız ölmüş zaten tank. Dolayısıyla boşuna uğraşmışlar. Bu mudur konu? Adam ne zaman ad çekti bilmiyorum, ancak ilk defa benim katıldığım bir bossta bir arada olduk, o da dünki dios idi. Ve kendisine daha boss çıkmadan bossu ortada tut kimseye özellikle karşı birliğe götürme, kimseye kasıtlı çekilmeyecek boss, sabit tut dedim. Benim avcım ışık kapısı tarafında olduğundan ve sizin tank bossu orada tanklamaya çalıştığından kendim de bossu ortaya çekerek tanklamaya çalıştım, agro bendeyken ne geri gidip kahinlerinize zarar vermeye çalıştım, ne de ataklarınız debuf yesin diye uğraştım. Her bossta nasıl ender olamadığında başka biri onun adına katılım sağlıyorsa, benimde katılamadığım bosslar oluyor ki hayatım oyundan ibaret değil çalışıyoruz.

Kendi açıklamamda belirttiğim üzere genel birliğin tamamı "edepsizdir" demek haksızlık olur demiştim, sadece benzer şekilde her bossta olmasa da genel olarak yapılan bazı kötü davranış ve yazışmaların devam ettiğini düşünürsek bundan sorumlu olmanız gerektiğini söyledim. Gerekli uyarıları yapmışsınız teşekkür ederim, bundan sonra başka ks ekipleri için aynı şeylerin yaşanmayacağını umut ederim. Kararım sabittir, sizle birlikte THE END ya da X birlik ks atabilir ya da boss tanklayabilir, kimseye karışma lüksüm yok bu anlamda, ben kişisel olarak katılmama kararı aldım.

İyi oyunlar,

deneff

deneff
İletiler
588
TarihHaz 01, 2011 1:13 pm
gulisera yazdı:
Başka bir konuda CT de ki olay ile ilgili (pazartesi günü) karakterde kendimin olmadığını söylemiştim. O yüzden ne oldu bir fikrim olmadığından bu konuda yorum yapamayacağım ASE, ancak bildiğim sadece bug yüzünden sanırım ep4 den beri çift çıkan ct5 bossunun 1 tanesini siz keserken diğerini tanklamışlar, siz onu keserken diğeri % 17 lere düşmüş sanırım, bunu farkedince tüm addleri bırakmışsınız ölmüş zaten tank. Dolayısıyla boşuna uğraşmışlar. Bu mudur konu? Adam ne zaman ad çekti bilmiyorum,  

CT- 3 den beri defalarca restlemeye çalışıldı her boss, def kahin senin kahinse ondan bahsediyorum . Buğdan kaynaklı bosda da ilk boss u restleyemeyince diğer bossu tankladılar , CT6 da bütün raid 2 kişi haric telef olduk vs , konunun ne olduğu önemli değil , inanki umrumuzda da değil ben sadece örnek vermek için söyledim reslesinler eninde sonunda ya biz ya onlar kesicek ebediyen beklemiycez .
Demek istediğim hiç bir şey tek taraflı değildir . İllaki bir şeyler söylenecekse herkes kendinden de bişeyler katsın ortaya karışık olur Very Happy

Herneyse herkese keyfli oyunlar , Nede olsa yaptık ve yazdıklarımızla hatırlanacağız.

Bad Omen _ASE_
İletileri göster:   Sıralama: