Yazar Mesaj

Vatix

Vatix
İletiler
2
TarihEkm 25, 2013 4:32 pm

PVP 1-15 Türkçe and Polish

[EN] >>> Shaiya Poland and Turkey joined in, so I would advise players of Shaiya TR by rules which they should respect that has long been operating on the Polish server
[TR] >>> Shaiya Polonya ve Türkiye katıldı, bu yüzden uzun Polonya sunucudaki işletim edildiğini saygı kuralları Shaiya TR oyuncular tavsiye ederiz

Kullanmayın lütfen

Hit Nostrum/XT/lvl1-temizleyin
-Konsantrasyon Nostrum
-Savunma Nostrum / XT
-Wizardship Nostrum
Nostrum-Eleme
-Sharp Shooter Nostrum
-Siyah Sanat Nostrum
-Sprint Nostrum
-Silah Ustalık Nostrum
Pençe of-Parrdalis
Kalp-Parrdalis
Wing-Parrdalis
-Vanilyalı Dondurma
-Üzüm Dondurma
-Kavun Dondurma
-Sağlık Çözüm lvl1, 2,3 (HP +)
-Mana Çözüm lvl1, 2,3 (MP +)
Çözüm lvl1-Dayanıklılık, 2,3 (SP +)
-Denizin yükselmesi ömrü (3 saat 500hp)

Please don't use

-Clean Hit Nostrum/XT/lvl1
-Concentration Nostrum
-Defense Nostrum/XT
-Wizardship Nostrum
-Knock Out Nostrum
-Sharp Shooter Nostrum
-Black Art Nostrum
-Sprint Nostrum
-Weapon Mastery Nostrum
-Parrdalis of Claw
-Parrdalis of Heart
-Parrdalis of Wing
-Vanilla Ice Cream
-Grapes Ice Cream
-Melon Ice Cream
-Health Remedy lvl1,2,3 (HP+)
-Mana Remedy lvl1,2,3 (MP+)
-Stamina Remedy lvl1,2,3 (SP+)
-High tide life (500hp for 3 hours)
Advertisement

Birisi1989

Birisi1989
İletiler
334
TarihEkm 25, 2013 8:42 pm
neyi niye kullanmiyoruz ben bise anlamamak

memek2

İletiler
4
TarihEkm 25, 2013 11:08 pm

.

Benim Polonya takma Memek oyuncu merhaba. durmuyorsun gibi urzywac burun pvp biz harita üzerinde gitmeyecek olmayacaktır. Tüm tarayıcılar urzywac değil burun bir daha regnumek peynir, vb kabul etmiş

Memek Saygılar

Birisi1989

Birisi1989
İletiler
334
TarihEkm 26, 2013 7:43 am
Hejka! Kawa? (_)?

mcfatih57

mcfatih57
İletiler
25
TarihEkm 26, 2013 7:30 pm
1-15 de 20-30 gibi nossus bir pvp istediklerini demeye calısıyorlar.Gerçektende nossuz bir pvp her iki taraf içinde yararlı olacaktır.

*Not use Noss

Vatix

Vatix
İletiler
2
TarihEkm 26, 2013 9:11 pm
[PL] >>> Zaprzestanie używania nosów to nie mój osobisty wymysł,lecz jest to od dawna spisane na polskim forum shaiya. Rozumiem,że gracze z Turcji od dawna używają nosów,serków,etain,ale najlepiej gdybyśmy doszli do jakiegoś wspólnego języka,to znaczy na przykład proponowałbym znieść używanie nosów,ale,żeby gracze z Turcji nie byli poszkodowani,zostawić możliwość jedzenia serów i innych mikstur. Moim zdaniem obie strony byłyby zadowolone gdyby tak to się zakończyło,lecz trzebaby przekazać tureckiej stronie shaiya o naszych planach. Niestety nie umiem pisać po turecku,więc posługuję się translatorem. Byłbym wdzięczny,gdyby ktoś porozmawiał ze swoimi rówieśnikami z shaiya TR o tym problemie i wytłumaczył im dlaczego nosów nie powinno się używać.

[TR] >>> Burun kullanmayı durdurun benim kişisel buluş değil, ama uzun Lehçe shaiya forumda yazılmıştır. Ben Türkiye'den oyuncular uzun burunlarını, peynir, Etain kullanmış anlıyorum, ama biz, örneğin, diyelim ki burun kullanımını ortadan kaldırmak önermektir ortak bir dil, gelirsen en iyisi, ama Türkiye'den oyuncular etkilenmediği, peynir yeme seçeneği ve diğer iksir bırakın . Bence, her iki taraf da böyle bitti eğer mutlu olurdu, ama biz planlarımızı shaiya Türk tarafına vermek gerekir. Ne yazık ki, Türkçe olarak yazamıyorum, bu yüzden bir çevirmen kullanmak. Birisi bu konuda shaiya TR kendi akranları ile konuştuk eğer minnettar ve burunlarını kullanılmamalıdır neden onlara açıklıyor.

[EN] >>>
Stop using the nose is not my personal invention, but it has long been written in Polish shaiya forum. I understand that players from Turkey have long used their noses, cheese, Etain, but it's best if we come to a common language, that is to say, for example, propose to abolish the use of the nose, but that the players from Turkey were not affected, leave the option of eating cheese and other potions . In my opinion, both sides would be happy if that's how it ended, but we would need to give the Turkish side shaiya our plans. Unfortunately, I can not write in Turkish, so I use a translator. I would be grateful if someone talked with their peers from shaiya TR about this issue and explain to them why their noses should not be used.

Kidrauhle

Kidrauhle
İletiler
1833
TarihEkm 27, 2013 12:08 am
Understand u but we are not doing this before, therefore i think may take longer to come to an agreement on this issue.

Players may not accept this rule.

So it should be a joint decision, but it should not be immediately. Just need some time.

gkslsrt

gkslsrt
İletiler
376
TarihEkm 27, 2013 6:11 am
mcfatih57 yazdı:
1-15 de 20-30 gibi nossus bir pvp istediklerini demeye calısıyorlar.Gerçektende nossuz bir pvp her iki taraf içinde yararlı olacaktır.

*Not use Noss  
yanlış düşünüyorsun
öncelikle item farklılıkları giderilsin, sonra nossuz veya nosslu her iki türlü de eğlenceli olur pwp

özellikle 1-15 de, noss olmadan bile nossluları yakabildiğimizi hatırlıyorum ben oynarken, yeni gelen turuncular ile hiç problem yaratmaz.

tabi artık oynamıyorum Smile
item farklılıkları için bir çözüm yolu bulunup, aşağı yukarı aynı ayara getirilse devam edebilirim
tabiki geç kalınmaz ve arkadaşlarım oynu bırakmazsa devam ederim

matrup6868

İletiler
30
TarihEkm 27, 2013 5:19 pm
cok bos konusmusun tr serverındekı adamlarda 6-7k hp varken pl serverındekı adamlarda 10k hp var +++ sv3 hp basıyolar 2 tane her itemlerı +15 efsun ve her itemlerı +20 statlı güc bec def bil zek şan 1-15 gibi bi yerde bu adam nasıl yatırılacak 1 kısı degil 3 kısı degil eteo regnum etain kullanılan bi yerde ++ adamlar sv3 guc bec def bil tam ısabetler korunmalar yogunlasma gel kes bakalım nasıl keseceksen bizde gorelım

bu adamlarda korkunc eldiven plerınleri statlı ++ lapıslı

petrofun06

İletiler
73
TarihEkm 27, 2013 6:06 pm

1/15 pvp durumu

nossuz pvp istiyolar ama polonya wep mazada sv.3 seviyesiz noslar 99 ap satılıyo ful noslayım pvp yapıyolar + üç kuruşa aldıkları 1200 h.p +17 güç bec şan def bil zek +15 itemlerle pvp yapıyolar aynı itemleri şimdi bize de tanesini 100.000 ap satmaya calışıyo gm ler bizde
şuan 1/15 ölmüş durumda polonya dark ışık birbirine dalmıyo dark ve ışıgın durumu şuan icin içler acısı ışık burda dark kalesinde şıkıştı buyurun gm ler siz yapın 1/15 pvp yi
bundan daha ii bi yönetim beklenemez

mehmet78

mehmet78
İletiler
95
TarihEkm 27, 2013 6:23 pm

1/15 pvp

adamlar korkunç eldivenleriyle geldiler gelde pvp yap allah biliyo lapisleride sv.7 dir onların D Razz

alios12315

İletiler
1
TarihEkm 27, 2013 9:22 pm

Re: 1/15 pvp

aldık başımıza bea ne zevki kldı şimdi pvpnin Evil or Very Mad

mcfatih57

mcfatih57
İletiler
25
TarihEkm 27, 2013 9:45 pm
Şahsen ben Polonyalıların fazla nos kullandıklarını görmedim.Özellikle ısık tarafı çok noss kullanıyor.Darkta zaten sayı malum.Isık 2 kat oldugu zaman bile noss + noss sv3ünden tut yogunlasmasına kadar hersey dahil.PL oyuncusu zaten az.Yarbay ve TURKOGLU nun daha nossuz pvp yaptıgına şahit olmadım daha.Sonuç olarak herkes birşeylerden fedakarlık etse durum duzelecek gibi.

gkslsrt

gkslsrt
İletiler
376
TarihEkm 28, 2013 12:07 am
matrup6868 yazdı:
cok bos konusmusun tr serverındekı adamlarda 6-7k hp varken pl serverındekı adamlarda 10k hp var +++ sv3 hp basıyolar 2 tane her itemlerı +15 efsun ve her itemlerı +20 statlı güc bec def bil zek şan 1-15 gibi bi yerde bu adam nasıl yatırılacak 1 kısı degil 3 kısı degil eteo regnum etain kullanılan bi yerde ++ adamlar sv3 guc bec def bil tam ısabetler korunmalar yogunlasma gel kes bakalım nasıl keseceksen bizde gorelım

bu adamlarda korkunc eldiven plerınleri statlı ++ lapıslı  

biraz daha ayrıntılı yazmam gerekirdi, kendimi tam ifade edememişim

ben yazın yoktum oyunda, yaz aylarından öncesinden bahsediyorum
nossuz halimizle nossluları kesiyoduk diye
birleşmeden sonrasında ise, PL oyuncularının aşırı stat farkları filan üstüne adamlar noss basıyorsa
hiç girmeye bile gerek yok aslında :=)
sizin düşüncenizdir girip kolay kill olmak istiyorsanız siz bilirsiniz
benim orada anlatmak istediğim, noss basıp da anca PL lerle mücade edebilirsiniz şuanki durumda Surprised
tabi PL oyuncuları nosslamazlarsa

KOCAEFE

Birisi1989

Birisi1989
İletiler
334
TarihEkm 28, 2013 1:39 am
ben noslara tonla para verdim niye kullanmiycakmisim

i LL do translate better than google
İletileri göster:   Sıralama: