Yazar Mesaj

yopulu88

Kayýt
13.07.2013
Ýletiler
7
Þehir
Turkey
TarihAğu 14, 2013 12:12 pm

Korucu Rehberi

Korucu
Arkadaşlar size korucu hakkında bildiklerimi yazmak istiyorum hiç bir yerden alıntı değildir.Arkadaşlar öncelikle ben her oyunda assasin gibi karakterleri severim neyse konumuza gelelim.Arkadaşlar öncelik olarak PVE için koruculara genellikle GÜC ağırlığı verilir ama korucunun ana statı ise BEC dir çünkü korucu düşmanlarını çürüten ve zayıflatan bir karakterdir. Ve solo bir karakterdir yani tek başınadır. Birden çok kişiye vuracak skilleri yoktur. Korucunun buffları genellikle bec ağırlıklıdır ve ya kritik bir korucu sıkıştığı an görünmez olup veya depar skillini kullanarak kaçabilir. Korucu bir kombo karakteridir. Bir sürü kilitleme skili vardır korucu düşmanlarını kilitleyerek ve üzerine kombo yağdırarak kolayca öldürebilir. Geçelim korucuya lazım olan statlara.

GUC:Korucu için önemlidir korucunun gücü az olur genellikle ama güç ekledinizmi PVE de çok işe yarar.

BEC:Korucunun ana statıdır korucu becsiz korucu sayılmaz BEC olursa sıyrılma ihtimali çok olur ve düşmanlarınızın darbesinden sıyrılabilirsiniz ve sizin vuruşlarınızın isabeti artar.

DEF: Korucunun DEFini itemlerle veya lapislerle sağlayabilirsiniz zaten saldırı en iyi savunmadır derim ben. Very Happy

ZEK: Korucu bir atak karakteri olduğu için ZEK ya gerek duymaz çünkü ZEK büyü gücünü arttırır siz bir atak karakterisiniz.

BİL: Bilgeliğe hiç önem vermenize gerek yok zaten siz saldırı skilleriniz için DP kullanıyorsunuz MP(bilgelik) buff killeri içindir genellikle.O yüzden pek tavsiye etmem.

SAN: Şansı isterseniz pvp için kullanabilirsiniz ama Şansın yanında bec ve güç olmayınca bir bişi yaramaz O yüzden Şansı vermek için biraz yüksek lvl olmanız iyidir 40-50 gibi veya isterseniz 30-35 tede verebilirsiniz ama güç ve becin iyi olması şartında.

Korucu bir PVP karakteridir bu yüzden korucunun itemlerinin sağlam olmasına dikkat edin oyunda en zor bulunan itemlerden biri ise korucunun silahlarıdır. Yani korucu oynicaksanız iyi düşünmelisiniz. Korucu oynaması zor olan bir karakterdir.

Bildiğiniz gibi shaiya yenilendi artık sadece Basit mod ve Aşırı mod var istediğiniz an aşırı ve zor mod oynayabilirsiniz.

Basit Mod (Zor Mod) : Zor modda en son seviyeye kadar ulaşabilirsiniz. Öldüğünüzde rahatlıkla dirilebilirisiniz.
(7 stat puanı ve 4 yetenek puanı kazanırsınız.)

Aşırı Zor Mod: Aşırı modda yine en son seviyeye ulaşırsınız ama ÖLÜRSENİZ KARAKTERİNİZ VE EŞYALARINIZ SİLİNİR. (9 stat puanı ve 5 yetenek puanı kazanırsınız.)

Arkadaşlar Rehberi Burda Bitiriyorum.

Bildiklerim bu kadar arkadaşlar umarım beğenirsiniz. Very Happy
Ýletileri göster:   Sýralama: