Yazar Mesaj

veson55

İletiler
2
TarihArl 12, 2012 6:11 pm

Giriş Problemi!.[Geçici Çözüm...]

Themida hatası .. Geçici çözüm bulunmuştur.
Themida diye hata veriyor.
File corrupted!.. This program has been manipulated and maybe it's infected by a Virus or cracked.This file won't work anymore ...

Bu hatanın kesin yolunu bılen varsa sölesin..

Geçici çözüm olarak kendım bir yöntem buldum.

1-Oyunu PC'den tamamen silin.
2-Tekrar yükledikten sonra..
3-Shaiya TR klasörünüzü diskten bulun.(Yani nereye kurduysanız.)
4-Shaiya Tr klasöründeki "game.exe" dosyasını Sağ tık >> Winrar >> Arşiv ekle "game.exe" deyin.
5-Son olarakta Themida hatasını aldığınızda.Shaiya Tr klasörüne gidip oluşturduğumuz winrarı sağ tıklayıp buraya çıkart deyiniz.Size bir soru sorucaktır...Evet dedikten sonra "Game.exe" Dosyasından oyuna giriş yapınız...

Yardım edebildiysem ne mutlu...
Advertisement

veson55

İletiler
2
TarihArl 12, 2012 6:17 pm
İşine yarayan hiç kimse yok mu..??

nigotin

İletiler
205
TarihArl 13, 2012 12:45 pm

Re: Giriş Problemi!.[Geçici Çözüm...]

Themida hatası .. Geçici çözüm bulunmuştur.
veson55 yazdı:
Themida diye hata veriyor.
File corrupted!.. This program has been manipulated and maybe it's infected by a Virus or cracked.This file won't work anymore ...

Bu hatanın kesin yolunu bılen varsa sölesin..

Geçici çözüm olarak kendım bir yöntem buldum.

1-Oyunu PC'den tamamen silin.
2-Tekrar yükledikten sonra..
3-Shaiya TR klasörünüzü diskten bulun.(Yani nereye kurduysanız.)
4-Shaiya Tr klasöründeki "game.exe" dosyasını Sağ tık >> Winrar >> Arşiv ekle "game.exe" deyin.
5-Son olarakta Themida hatasını aldığınızda.Shaiya Tr klasörüne gidip oluşturduğumuz winrarı sağ tıklayıp buraya çıkart deyiniz.Size bir soru sorucaktır...Evet dedikten sonra "Game.exe" Dosyasından oyuna giriş yapınız...

Yardım edebildiysem ne mutlu...  

Bu hatayı almak için oyuna müdahale etmek gerekir. yani bu duruma düşen kişi zaten oyun kurallarını ciddi şekilde ihlal etmiş olur.
ayrıca kendi bilgisayarı ve bilgisayarla alakalı olan herşeyini riske atmış olur.

Yani büyük olasılıkla pach viper vs kullananlar alır bu hatayı. yada bilgisayarda virür var ki büyük olasılıkla shaiya ile alakalı bir virüs.
söylemekden yoruldum ama yine de söyliyeyim.
Shaiya patch , incejtor , viper vs programlar bilgisayarınızdaki bilgileri programı editleyen kişinin istediği noktaya gönderen zararlı yazılımlar içeriyor. bu programların temiz yani size zarar vermeyenini bulma şansınız çok az. met edilen bir çok antivirüs 5 para etmiyor ve virüsü tespit etmiyebiliyor.

Artık bu gibi programları indirmeyin aman şöyle olur böyle olur demiyorum indirin elde edin ki oyunun B.... çıkaranlar bir bir en azından hesaplarınızı çalınarakda olsa oyundan elenin.
olan sizler gibilerin oluğturduğu gereksiz , haksız ticket yoğunluğundann dolayı sahiden masum olmasına rağmen hesabını çaldıranlara oluyor.

http://www.aeriagames.com/forums/tr/viewtopic.php?p=675183#675183
bu konuya konudan daha uzun bir cevap yazdım. ancak gm nin genel olarak haklı olduğuna inandığım için yayınlamakdan vazgeçtim.
bu konu sizin gibiler için az bile Ancak masum olmasına rağmen hesabını çaldıranlar için küfürden bile ağır bence, yeterince bilinçli ve bilgili olmama rağmen Shaiya TR de benim bile hesabım çalındı.

umutarda321

İletiler
2
TarihEkm 03, 2013 11:59 am
kardesim ben denicem simdi simdiden sagol

umutarda321

İletiler
2
TarihEkm 03, 2013 12:00 pm
ya bnde ben bu hatayi aliorum sonra silip yukleyince oyuna girebiliorum sonra baska program acmayinca oyunda o hata gelmiyor chromu acıorum hop files hatasi Very Happy
İletileri göster:   Sıralama: