Yazar Mesaj

tibet54

İletiler
11
TarihEyl 16, 2012 4:42 pm

aeria ıgnite ve a.v.a

TEAM PLZ:///(((
s.a kardeşler bende aeria ıgnite dahil a.v.a oyunu açılmıo hata verio dahası 9 sefer sildim yükledim fakat sonuc vermedi lütfen bu onarma işini detaylı bi şekilde açıklayın yardımınızı bekliom yetkililere sesleniom bu işi halletsin hatada şöle dio>>!We regret to inform yuo that for licensing reasons,IP addresses from yuo country can no longer access the game.Please have a look at our FAQ (http://ava.aeriagames.com/overview/fags)for more details.We apologize for any inconvenience this may causse.
Advertisement

SirRustler

İletiler
28
TarihEyl 17, 2012 7:58 am
TR ye yasak geldi bu oyun için ip yurtdışı görünmesi lazım girebilmemiz için TR ipleri ile giriş yapamazsın.benim açtığım ip konusuna bak takip et orayı bi çözüm olursa ordan halledersin.

kralaysert53

İletiler
21
TarihEyl 17, 2012 11:53 am

s.a sirRustler

bana açık net cevap ver rica ediorum
sen ıp adresime bak diosunda sen türkiyedemi oynuosun bu oyunu yoksa avrupada mı?gelelim diyer görüşüme ben bu oyunun sahibine bişe iletmek istiorum sizler TÜRKLEre düşmanmısınız eyer birderdiniz yoksa TÜRKLERLE NEDEN BÖLE BİŞEY YAPTINIZ SİZİ İNSAFA ÇAĞIRIORUM BEN BU OYUNA YILLARIMI VERMİŞ EMEK SARFETMİŞ BİRİ OLARAK SİZİ KINIYORUM EYER HARBİ ADAMSANIZ TÜRKİYEDEKİ IP İ SERBST Bİ ŞEKİLDE OYNAMAMIZA müsade edin sizden tek ricam bu eski şirketti özledim hiç böle ırkçılık yapmıolardı çeşke o şirket geri alsada bizde oyunumuzu oynsak eski şirketi özledim lütfen TÜRKİYEDE OYNUAN arkadaşlarımızın hevesini kursağında bırakmasın biz bu oynu sevdik bağlandık sitres üzerine bir numara(sizlerden rica ediorum bizi dışlamayın hor görmeyin benim tek eylence kaynağım)sirrustler bana oyuna tekrar nasıl girdiğine naptında girdiğini aşama halinde gösterirsen memnun olurum bu arada bende arkadaş gbi madurum açık bi şeklide tekrar niteliorum bu işlerden anladığını sanıorum ama sakın beni yanıtsız bırakma!!!!bana fotğraflı halde napmam gerektiğini açık şekilde yaz bende ona göre hareket edim saygılarımla kardeşim eyer oyuna girersem senle karşılaşmak isterim kendine iyti bak ben bir dost senin yapıcağın yardımı yetkililerinde bizlere verceği önemi arz ederim bybybybyybyb!!!!!!

SirRustler

İletiler
28
TarihEyl 20, 2012 5:16 pm
KRALAYSERT hoca expat shield diye bi pro var onu bi dene o olmadı mı hotspot shield diye bi pro daha var onu dene eger gene yapamaz isen resim yüklemeye çalısıp atıyım buraya yada mail felan ver oraya atıyım bi cevap yaz bana acil dene bende ona göre bişiler yapıp yardımcı oluyum sana.

SirRustler

İletiler
28
TarihEyl 20, 2012 9:36 pm
buldum çözümü sonnda bi kaç denemeden sonra yazıcam nasıl olucagını.

SirRustler

İletiler
28
TarihEyl 21, 2012 7:43 am
expat shield de çalıstıramayan arkadaslar hotspot u indirip kursunlar.ilk önce oyuna hotspot acıkken girsinler bi denesinler oyunda her hangi açılma problemi felan var mı diye oyuna girin oynayın lag 250-300 arası felan oluyor pek keyfi çıkmıyor.şimdi esas ana nokta surası oyundan cıkın tekrar start diyin kullanıcı adını parolayı felan girin ok diyin sonra saatin oraya gidin hotspot shieldi kapatın exit yada about verin yada off diyin ondan sonra oyuna girecektir zaten otomatik olarak.ping ise 90-110 arası felan oluyor ve gayet iyi oynanıyor.dedigimi yapın yüksek ihtimal olacaktır arkadaslar kolay gelsin yapamayan olursa tekrar dönsün bana.ayrıca expat yüklü ise pclerinizde kaldırın sonra res atın pcye yüklemeye baslayın.

http://www.tamindir.com/hotspot-shield/

kralaysert53

İletiler
21
TarihEyl 23, 2012 2:38 pm

aeria açılmıo

yardımcı olursanız sevinirim
sirRustler kardeşim dediğin gibi yaptım oyuna sadece bilgisayarımdan dosyasından girebiliyorum aeria ıgnıte bir sorunla karşılaştı deyip kapanıo en önemli kısmı ise(oyuna girdiğimde oyun kesilior harbuki internet açık kendiliğinden beni atıo lütfen yardımcı ol napmam lazım )aeria ıgnıtede çalışmıo dediğin programı indirdiğim halde ne iş anlamadım eskisi gibi sorunsuz çalışmasını istiorum napcağımı bilmiom sadece bilgisayarımda oyuna giriorum oda 2`inci maça başladıktan 3 raunda oyun kesilio beni oyundan atıo taemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm: Sad

SirRustler

İletiler
28
TarihEyl 24, 2012 11:45 am
kral söyle diyim bastan sana.igniteyi silip yükledin mi bu hatayı aldıktan sonra eger yapmadıysan bi silip yükle ayrıca hotspot u acmadan bi igniteyi dene sorunsuz acılıyor mu ayrıca atmasının nedeni hotspot olabilir arada bende de sorun oluyor net dc felan yiyorum.bak öncelikle hotspotu kaldır sil komple sonra igniteyi kaldır sil ve indir tekrardan kur kurduktan sonra sorun kalmıycaktır yüksek ihtimal igniteyi yükledikten sonra pc yi kapat aç sonra hotspot u kur simge sağ alta gelecektir yeşil olunca oyuna girmeye çalış.kullanıcı adının parolanı yazdıktan sonra hotspota saatin oradan gel sağ tıkla off yap zaten otomatik oyuna girecektir.bunları bi dene bakalım gene olmazsa baska bi çözüm felan bulmaya çalısalım.kolay gelsin kardeşim.
http://www.aeriagames.com/playnow/ignite burdan indirebilirsin.

kralaysert53

İletiler
21
TarihEyl 28, 2012 5:06 pm

sorun var yine off

kardeşim dediğin gibi yaptım aeria ıgniteyi bir türlü açamadım şu yazıo (Aeria ıgnıte bir sorunla karşılaştı ve kapatılması geekiyor. bu durumdan dolayı özür dileriz dio) bende bilgisayarımdan sadece oyuna giriom oyun oynamaya başlıom sonra kendiliğinden oyundan çıkıo yani kapanıo bu durumda napmam lazım özellikle aeria ıgnite bi açılsa sorunu çözücem ama yapamadım işte kardeşim senden ricam bana bir çözüö yolu göster% 100 aeria ıgniıte açılcak diye bir formül göster saygılarımla kardeşim CEVABINI BEKLİOM ACELE ET LÜTFEN Bİ AÇILSA Crying or Very sad

SirRustler

İletiler
28
TarihEyl 29, 2012 2:33 pm
kardeşim su an işteyim aksam eve gidince bi bakıyım arastyırıyım dönüyüm sana tamm mı.

SirRustler

İletiler
28
TarihEkm 01, 2012 7:42 am
hoca avaya ve igniteye en son pack gelmişti pack i indirdin mi eger indirmediysen oyunu bi packla hem ignite hem oyun bi packlansın.eğer yaptıysan ve her yolu denediysen en son çare formatla C kısmını.belki proğramın acılmasını engelleyen yada eksik dosya olabilir bilgisayarında.ayrıca eksik dosya varsa dll vs gibi cc cleaner proğramı indir tarattır düzeltsin bi oda olmadı c yi formatla hacı.

tibet54

İletiler
11
TarihEkm 06, 2012 9:05 pm

oyun şirketi bu notu oku derhal

TURKİYEDEKİ BLOĞU KALDIR PLZ TAEM
şirket devredildiğinden itibaren çok kötü bir kuruculuğunuz var ayrıca bu oyunu çok severek oynuyan bi kişi olarak size rica ediorum lütfen TÜRKİYEDEKİ blok u kaldırın nedenenide ayrıca bilmiorum ne hakla oyunu yasakladınız eminim en kısa sürede blok u kaldırırsınız bunu umuyoruz ayrıca a.v.a üyeyim ve çok seviorum lütfen eskisi gibi herkez girebilsin ıp yabancı olmadan kendi ıp oynuyalım yaparsınız çok iyi olur çok kötü sitreslendim çok zamanımı harcadım oyuna ayrıca sizin şirket şu yönden çok iyi silahları 1 ay olmadan yüklüyorsunuz bu büyük bir başarı turkiyeye blok u eyer kaldırırsanız sizi şimdiden kutlarım yardımınız için teşekkür ederim saygılar yetkililer bunu okusun ki yanlışşı düzelsinler ırkçılık yapmayın herkez unutmasn ki hepimiz insanız eyer olursa oyuna devam edicem olmassada ülkeniz ve nerde duruyosunuz yerle bir olsun amk oç dellendirdiniz beni hergün aynı şeyler gelip duruo oyuna girmek istiorum artık yeter oç amk götoşları hepinizin ..... koysunlar eyer bu işi çözmezseniz eski şirketin bu oyundaki haksızlığa el koysun TÜRKİYESİZ OLMAZ BU OYUN AYRICA SAZANLAR SİZİ(ama sizi seviorum bu oyunu yaptığınız için )taem a.v.a

NoobTurk

İletiler
2
TarihEkm 07, 2012 12:42 pm

yasak

arkadaşlar ben RiisK SagoPaa ve FULLHELL17 3 çarım vardı Kralaysert kardeşimi çok yakın tanıyorum (Ben mustafa Very Happy ) arkadaşlar oyunu çalıştırabileceğimiz çok yöntemler var SirRustler kardeşimizin dediği çok kullanılan bi yöntem hotspot kuruyoruz sonra gamebooster i de kuruyoruz gamebooster lagı baya düşürüyor oyuna engel olan bütün programları kapatıyor bunu yaparsanız oyuna girebilirsiniz ve lagsız bi biçimde oynayabilirsiniz fakat ben bu olaylar sonucunda oyunu bıraktığım için arkadaşlarıma söyledim bu yöntemi yaptılar ve oyun çalıştı.Kolay Gelsin...

NoobTurk

İletiler
2
TarihEkm 07, 2012 12:48 pm

yasaklı oyun

tibet sakin ol :D
tibet kardeşim orda gerekli açıklamalar var ayrıca aeria nın da bizi sikine takacağını sanmıyorum yani boşuna öyle şeyler yazma bence brezilya ve rusya ip leri de banlandı zaten açacak olsalardı şimdiye açarlardı açmayacakları için yasal olmayan yollarla denicez yada warface veya battlefield3 oyunlarını indirip oynayacaz başka şansımız yok

oLkanTR

İletiler
1
TarihEkm 11, 2012 6:32 pm
arkadaşlar hotspot sheild programını kurun sonra oyunu çalıştırın id şifre yazacağınız yerde hotspot sheildi kapatıp biraz bekleyin sonra oyuna giriş yapın biraz zahmetli ama yapacak bir şey yok.
İletileri göster:   Sıralama: