Yazar Mesaj

Rocker_Young

Kayýt
25.06.2010
Ýletiler
11
Þehir
Turkey
TarihEyl 25, 2010 5:20 pm

Atack Nöbetçi - Suikastçi ve Savaşçı

Arkadaslar öncelikle böyle bir konu açmak zorunda kaldığım için çok özür diliyorum..

Konuyu açmamdaki gaye kendime gelecek olan ( KaÇ zamandır geleceği söylenen ama gelmeyen) ep4 de yeni bir karakter açarak 1-15 pvpsi yapıp 60 lvle bir class kasma isteğimdir..

ama bir türlü bulamadığım aklımdan hiç çıkmayan sorunun cevabı konusunda yardımlararınızı bekliyorum..

Sorum şu : ep4 te pvp de 200k kill kasan ve 60 lvl olan klasslardan en sağlam olan hangisi ?

Gerçekten oyundan iyi anlayan ( Sahip olduğu skilleri en iyi sekilde kullanan) 60 lvl um nöbetçi-suikastçi ve savaşçı vs attığında kim karşısındakileri alabilir ?

Şunuda söyleyeyim setlerin ilahi olduğunu - istenen lapislerin basıldığını varsayarak..

Ha bide gerçekten bu sorunun cevabını bilen varsa Smile 60 um skillerini kullanmadan - ve kullanarak ws atıldığında veya pvp de bu karakterler karsı karsıya geldiğinde kimin karsısındakini yenebileceğini söyleyebilir mi?

( Arkadaslar lütfen tüm klasslar eşittir , kimse kimseden üstün değil gibi cevap vereceksenizde yazmayın konuma cevap olarak.. çünkü gerçekten sıkıldım.. Mesela 15 lvl bir savaşçı aynı levelindeki diğer klassları rahat bir sekilde alabilmektedir..)

GERÇEKTEN OYUNA EMEKLERİNİ HARCAMIŞ, 55+ CHARLAR KASMIŞ VE BİLGİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜNEN BİRİ YARDIMCI OLABİLİR Mİ?

( kısa soru : 1-60 ta avcı-okçu dışında en sağlam çar hangisi Smile kolay kolay yatmayan, düşmanlarını alabilen.. )

O kadar konuşmuşkende 50+ nöb skilleri filan forumda yok.. konuyu açmamdaki bir sebepte budur.. 55-60 lvle kadar kasabilmiş bilgili arkadaslardan yardım bekliyorum..
Advertisement

deathlylost

deathlylost
Kayýt
14.07.2009
Ýletiler
117
Þehir
Ankara Turkey
TarihEyl 25, 2010 10:36 pm
o kadar çok soru varki hangisini cevaplayacağımı şaşırdım Very Happy neyse başlayalım.. =)

anladığım kadarıyla charını ilk başta 1-15e sokup 200k kill alıp sonra 60 a kasmak istiyosun..

charları tek tek yorumlayayım.. sanırım istediğin atacker nöb ona göre cevaplıyorum. nöbetçilerin 15 lvle kadar olan skilleri malesef çok kötü.. eğer 1-15e bi atacker nöble girersen çift tıkla adam kesmek zorun da kalırsın.. fakat altını çiziyorum classa kötü demiyorum 15 lvle kadar kötü olan skilleri onu bu duruma sokuyo malesef =) yani 1-15te karşına sağlam bi savaşçı veya sui çıkarsa zorlanırsın..fakat 200 k killi ve sağlam itemleri+ statları olan 60 lvl bi atacker nöble karşı ırka eziyet çektirirsin =)

savaşçı.. 1-15 için (bence) en iyi classlardan biridir..gerçekten sağlam bi savaşçı ile ep4te 1-15i tozu dumana katar çok rahat kill alırsın.. 1-60ta ise sağlam bir savaşçıyla atacker nöb hariç kesemeyeceğin class yoktur =)

suikastçiye gelirsek =) bana göre çok eğlenceli ve 1-15tede oynaması hayli zevkli olan bi class =)fakat sağlam bi savaşçıdan yiyeceğin 2-3 skille yerdesin =) tabi bu statlamaya görede değişir tanıdığım full rec bi rangerın savaşçılara kök söktürdüğünüde bilirim..

gelelim 60 um skillerine.. bana göre nöbetçiler oyundaki en iyi 60 lvl skilline sahip.. nöbetçiyle 60 um skillini bas cengoyla suiyi aynı anda kes .. =)

nöbetçi skillerini biliyorum fakat buradan bu konuda yardımcı olmak biraz zor..eğer özel olarak konuşmak istersen skype veya msn verebilirim..umarım yardımcı olmuşumdur iyi oyunlar kolay gelsin =)

savashan

savashan
Kayýt
30.07.2009
Ýletiler
618
Þehir
Sakarya Turkey
TarihEyl 26, 2010 11:39 am
Valla 60 lvl um 200k kill sahibi bütün item ve lapisler iayarlanmış savaşçı nöbetçi suikastçi ler vs atsa yada pvp de karşı karşıya gelse suikastçiden kurtulma gibi bir lüksleri yok açıkçası ama bu bire bir karşılaşmalarda pvp olayı 1-1 çok karışılaşılan bir alan değil bir çok partinin 10 larca oyuncunun bir araya karışıp pvp yaptığı yerler bu sebeple ataker nöb savaşçı ve suikastçinin önüne geçiyor ve 200k kill ile yapılacak bir ataker nöbün cidden şov yapabileceğini düşünüyorum 10 larca partinin içine girebilir...Very Happy belirli bir süre tabi ama şov yapar yani

Rocker_Young

Kayýt
25.06.2010
Ýletiler
11
Þehir
Turkey
TarihEyl 26, 2010 8:23 pm
öncelikli olarak çok teşekkür ederim.. üşenme zahmetinde dahi bulunmayıp cevap yazdığınız daha önemlisi öğrenmem gereken cevapları yazdığınız için Smile

evet biliyorum 1-15 bir atacker muhafız-nöbetçi için oldukça oyundan bunaltıcı bi pvp alanı.. ama gerçekten iyi bi yerlere gelebilmek için oldukçada zahmette bulunmak gerekiyor.. Smile

tekrar teşekkürler..
Ýletileri göster:   Sýralama: