Yazar Mesaj

gm_yeety

CS Team Lead
gm_yeety
İletiler
648
TarihTem 10, 2014 5:04 pm

Aktarım SSS - Büyük Göç Nasıl Olacak

Hesabımı ProSiebenSat.1'den Aeria Games'e nasıl taşırım?
Büyük Göç Nasıl Olacak (ya da basitçe: "Hesabımı ProSiebenSat.1'den Aeria Games'e nasıl taşırım?")

Aeria Games'e hoş geldin!

Aeria Games'i devralmamız sebebi ile aşağıdaki ProSiebenSat.1 oyunları Aeria Games platformuna (aeriagames.com) aktarılacak (taşınacak):

● S4League
● Maestia

Hangi bilgilerin aktarılacağını öğrenmek için lütfen göz at: http://www.aeriagames.com/forums/tr/viewtopic.php?t=448207

Hesap Taşıma? Benim için ne anlama geliyor?
● ProSiebenSat.1 (PSG) hesabın Aeria Games hesabına aktarıldıktan sonra (eğer Aeria hesabın yoksa seni yeni bir tane açman için yönlendireceğiz) en sevdiğin oyunlara giriş yapmak için Aeria hesabını kullanacaksın. Bunun yanında Aeria hesabın sana birçok farklı oyuna da erişim imkanı tanıyacak! Daha önce sahip olduğun ve aşağıda sıralanan tüm oyunların oyun içi paraları birleştirilip tek bir para cinsine, AP'ye (Aeria Puanı) çevrilecek. Paranın nasıl çevrileceği ile ilgili detaylı bilgiye çevirme işlemi tamamlandıktan sonra sahip olacaksın.

PSG hesabımı kaybetmek istemiyorum. Hesabımı taşımayı reddedersem ne olur?
● Ne yazık ki oyunlarımızı oynamaya devam etmek istiyorsan PSG hesabın Aeria Games hesabına aktarılmak zorundadır. Eğer transferi reddedersen oyunlara erişimi ve hesaplarındaki tüm verileri kaybedersin.

Birden fazla PSG hesabı kullanıyorum. Bu sorun olur mu?
● Kesinlikle hayır. Her biri için ayrı olarak transferi tamamlaman yeterli!

Birden fazla PSG hesabı kullanıyorum. Hepsini tek bir Aeria hesabına aktarabilir miyim?
● Hayır. Her PSG hesabı ayrı birer Aeria hesabına aktarılmalıdır. Birden fazla hesabın birleştirilmesi ne yazık ki mümkün değildir.

Bu süreci mümkün olan en sorunsuz şekilde tamamlaman adına, adım adım takip edebileceğin bir kılavuz hazırladık.

Eğer aşağıdaki talimatları takip edersen işlemi kolayca tamamlayıp hesabını hazır hale getirebilirsin!

İlk Adım

Başlamak için lütfen hesap taşıma sayfamızı ziyaret et http://www.aeriagames.com/account/migrate/login/psg

Hesap taşıma sayfası yüklendiğinde lütfen aktarılmasını istediğin ProSiebenSat.1 (PSG) hesabınla ilgili tüm bilgileri girip GİRİŞ YAP'a tıkla.

Eğer kullanıcı adını veya şifreni unuttuysan ilgili linkler aracılığı ile sana ikisini de hatırlatabiliriz.

GİRİŞ YAP'a tıklar tıklamaz (giriş bilgilerin onaylandığı taktirde) hesap aktarım işlemi başlayacak. Lütfen aşağıdaki adımları izle:

1. PSG hesabına kayıtlı email adresin Aeria Games'te zaten kayıtlıysa

1.1 Bu durumda PSG hesabını sahip olduğun Aeria hesabına aktarmayı seçebilirsin.
    Fakat istemiyorsan ŞİMDİ KAYDOL'a tıklayarak yeni bir Aeria hesabı açabilirsin (bu durumda adım 2'den başla)

1.2 PSG hesabının aktarılmasını istediğin Aeria hesabına ait giriş bilgilerini (kullanıcı adı ya da email ve şifre) gir. LOG IN'e tıkla. Eğer giriş başarılı olursa lütfen adım 3'e geç.

2. Aeria hesabın yok veya adım 1'deki gibi yeni bir tane oluşturmayı tercih ettiysen

2.1 Bu durumda sana yeni bir Aeria hesabı açmanda yardımcı olacağız. Bunun için lütfen gereki tüm alanları doldur. ProSiebenSat.1 Games haber bülteni ile ilgili tercihini daha önceden yapmadıysan, Aeria Games haber bülteni için tercihin sorulacak. Eğer haber bülteni alımını daha önceden kabul ettiysen bu kısım gözükmeyecek.

PSG hesabına ait bilgilerin otomatik olarak doldurulacak. Tabii ki bu ayarı istediğin şekilde değiştirebilirsin.

Bilgilerini girdikten sonra lütfen KAYDOL'a tıkla.

3. Hesap Taşıma

3.1 Artık ya yeni bir Aeria hesabı oluşturdun ya da PSG hesabının aktarıldığı eski Aeria hesabına başarılı bir şekilde giriş yaptın.
    Taşıma işlemi başlamadan önce taşınacak olan 3 PSG oyunundaki (S4League, Maestia, Gunz2) oyun içi bakiyenin özetini ve kaç AP'ye dönüşeceklerini göreceksin.

Hazır olduğunda hesabının Aeria Games'e taşınmasını istediğini "KABUL EDİYORUM" kutucuğunu işaretliyerek onayla.

Eğer kabul ettiysen lütfen "İlerle" butonuna tıkla.

3.2 Şimdi hesabın aktarılacak. Bu işlem bir kaç dakika sürebilir.

Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsan lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle irtibata geçmekten çekinme.
İletileri göster:   Sıralama: