Autor Wiadomość

GM_Lothar

Game Master: Shaiya
GM_Lothar
Dołączył
04 Lip 2011
Posty
347
Skąd
Berlin Germany
WysłanySro Gru 31, 2014 3:50 pm

Śledztwo w sprawie konta

Opis usługi do odzyskania skradzionego konta
Witjacie!

W związku z dużą ilością Zgłoszeń (ticketów) w sprawie odzyskania konta utraconego z winy Użytkownika, wprowadzamy nową usługę, która zmieni sposób w jaki zajmujemy się odzyskiwaniem "skradzionych" kont.
Z tej usługi nie muszą korzystać osoby, których konto zostało zablokowane przez dział płatności w związku ze standardową ochroną konta.

Ponieważ Administracja Shaiya ma szereg innych obowiązków, a liczba takich zgłoszeń jest znacząca, z przykrością informujemy, że nie będziemy mogli zajmować się odzyskaniem "skradzionego" konta, jeśli taka osoba nie posiada usługi "Śledztwo w sprawie konta".

Oto link do usługi w naszym Markecie:Śledztwo w sprawie konta

Oto link do opisu usługi na naszej stronie Śledztwo w sprawie konta


Chcielibyśmy Wam również przypomnieć, że nie ma możliwości, by ktoś uzyskał dostęp do Waszego konta, chyba że dopuściliście do jednej z sytuacji opisanej niżej.


  • Gracz dobrowolnie udzielił informacji na temat swojego konta. Jest to jeden z najczęstszych powodów z których konto zostało "ukradzione". Zazwyczaj otrzymujemy takie zgłoszenia, gdy druga osoba, która otrzymała dane zmieni adres email oraz hasło.


  • Gracz otrzymał oprogramowanie niewiadomego pochodzenia lub skompresowany plik lub zrzut ekranu lub plik video lub podobną zawartość bez wiedzy, co dokładnie znajduje się w tych plikach. Następnie na jego komputerze uruchomił się Keylogger (przez który nie tylko konto w Aeria Games, ale również wszelkie inne konta moga zostać utracone). Zazwyczaj do takiej sytuacji dochodzi, kiedy Gracze przekazują sobie oprogramowanie "hackujące" na platformach online. Pamiętajcie, by nigdy nie używać podobnych programów w związku z wiążącym się z nimi zagrożeniem i idącymi za ich użyciem konsekwencjami


  • Dostępem do konta dzielono się w Gildii. W wielu przypadkach, po jakimś czasie, ktoś zmienia hasło oraz email do konta.


  • Gracz przekazał dostęp do konta, by druga osoba sprawdziła jego zawartość przed kupnem, albo przed transferem przedmiotów. Nie tylko sprzedaż konta jest zakazana, ale również złodzieje wykorzystują taką sytuację, by dokonać zmiany hasła i adresu email.


  • Gracz przekazał dane do konta komuś podającemu się za Mędrca lub Mistrza Gry. Pamiętajcie! Nikt z Administracji n i g d y nie poprosi Was o te dane. Nigdy nikomu nie podawajcie hasła i innych danych, ani w grze, ani na jakimkolwiek innym kanale.


  • Gracz wszedł na stronę, na której obiecano mu, że otrzyma darmowe AP albo inne przedmioty, jeśli poda swój login i hasło. Pamiętajcie, nigdy nie wchodźcie na inne strony niż www.aeriagames.com i nie podawajcie na nich loginu i hasła.


  • Gracz grał na prywatnym serwerze, podał tam swoje dane, których używa na oficjalnym serwerze Shaiya. Następnie, jego dane zostały ukradzione.


Pamiętajcie! Wyłącznie od Was zależy bezpieczeństwo Waszego konta. Nie dopuście do sytuacji opisanych powyżej. Używajcie programów antywirusowych oraz od czasu do czasu zmieniajcie hasło i adres email.

Nigdy nie wchodźcie na strony z podejrzana treścią i nie klikajcie na linki i inną zawartość niewiadomego pochodzenia. Nigdy nikomu nie podawajcie dostępu do swojego konta.

Pozdrawiamy Was,

Administracja Shaiya Polska
Wyświetl posty z ostatnich:   Sortuj według: