Autor Wiadomość

MrCokieMilk

rank 0
WysłanySob Lip 27, 2013 11:23 am

Shaiya - Prywatne serwery

Cześć, Nasi szanowni GM'i mnie rozwalają
Aczkolwiek dt. kont AG, mam do tego kilka pytań, mam nadzieję że mi na to odpowiecie;>
Po 1. Od kiedy nasi ukochani GM martwią się o nasze konta?
Po 2. Jakoś gram na privach od 2 lat, a konto jakimś cudem istnieje (cud?)
Po 3. Czyżby naszym GM nie pasowało tworzenie coraz to więcej polskich prywatnych serwerów do tej gry?

A tutaj notka dla GMów
WIECIE DLACZEGO LUDZIE GRAJĄ NA PRIVACH ? - BO TAM JEST O WIELE LEPIEJ NIŻ U WAS!?
GM NAS NIE OLEWAJĄ,AP JEST Z 500% TAŃSZE,WIĘCEJ ROZWINIĘTYCH EVENTÓW

Proszę was abyście odpowiedzieli mi na ten temat.

A GM i GS Proszę o nie usuwanie go!
Advertisement

Michal5223

rank 0
WysłanySob Lip 27, 2013 11:31 am
to powiem ci cos o prywatnym servie APOGEUM tez polski znam z 4 graczy co osobicie tam graja i od kad zaczeli tam grac zostali haknieci np Kristo i brat Az z evenement nicka nie znam teraz pod nickiem MATHI3U i inni pozdrawiam

rutkov

Mędrzec Gry
rutkov
WysłanySob Lip 27, 2013 11:46 am
Wiesz, tutaj mam pewność, że nie spotka mnie to co niektórych na Misiu... GMka złapała focha, obraziła się na graczy i odłączyła serwer. Musisz przyznać, pełen profesjonalizm Very Happy

IvoMirce

Rank 5
WysłanySob Lip 27, 2013 12:43 pm
Pomijając fakt, że gra na nielegalnym privie jest niezgodna z regulaminem i jest to kradzież dóbr intelektualnych (czyli wykorzystywanie pracy programistów - nie płacąc im za to) - to jeśli komuś jest tak dobrze na privach, to niech tam siedzi i nie pcha się tutaj ze swoimi mądrościami. Żegnam a temat zamykam (bo proszono, by nie usuwać).