Autor Wiadomość

Prima111

Rank 2
WysłanyCzw Paź 21, 2010 7:53 pm

Sprzedawanie kont na serwisie allegro.pl ...

Witajcie!
Ostatnio przesiadywałem sobie na serwisie Allegro ..
Pomyślałem nagle sobie; " Ciekawe co mi wyjdzie pod wpisanym hasłem : Shaiya " ... oto co wyskoczyło:

"Shaiya 55lv - 300 zł (kup teraz) "

Kliknąłem na to i wyskoczyła mi owa wiadomość:

"Witam, dzisiaj na mojej aukcji, mam do sprzedania postać w grze Shaiya . Informacje o postaci:

Postac posiada 55lv , pelne wyposarzone eq i bron (WYLAPISOWANE!!!). podwojnego wilka dzieki ktoremumozna wozic swojego znajomego ,
Na głównej postaci znajduje sie :
*35 000 000 Zlota
* Maly wzrost doswiadczenia 7 dni (wart 10 zl )
* Kamien przywolujacy wilka dzieki ktoremu jeszcze szybciej mozna przemieszac okolice miast .
* Runy wskrzeszenia 3 h

Konto posiada tez postac w trybie Ultimate , jest to pogan 15 lv . jest przystosowany do walk pvp pomiedzy 1 a 15 poziomem w grze . Postac ta posiada wylapisowane EQ z czego jest groznym przeciwnikiem na tych walkach . POSTAC POSIADA HEŁM (WART 50 ZŁ ) Z LAPISEM !!!!.
Jako że na koncie znajduja sie przedmioty o wysokiej wartosci i aukcja zaczyna sie od 75zł i jest bez ceny minimalnej!!!

Masz pytania ? pisz na emaila lub kontakt gg : - 17690563 Smile oczywiście konto nie blokowane, ani nic... więc się proszę nie bać Smile postać lubiana na serwerze.

Screeny z gry moge wyslac na email .

Po zakonczeniu aukcji wysylam na email kupujacego dane niezbede do zaplaty za aukcje .

Postać jest własnością firmy AeriaGames, ja sprzedaję jedynie czas jaki poświęciłem na tą grę."

Zastanawia mnie ostatnie zdanie...
Co o tym myślicie?

LINK DO AUKCJI

Advertisement

chalski

Rank 3
chalski
WysłanyCzw Paź 21, 2010 8:24 pm
Z tego co mi wiadomo jest to nielegalne i po tylu informacjach co podał jest łatwy do namierzenia.

Piaseczka

rank 0
Piaseczka
WysłanyCzw Paź 21, 2010 8:27 pm
Oficjalnie powinno sie to zglaszac tutaj: http://www.aeriagames.com/contact/support lub do GS by podal dalej.

Najlepiej by wypowiedzial sie na temat tej interpretacji jakis prawnik^^

Sprzedawanie kont i postaci jest firmom parajacym sie grami komputerowymi nie na reke. Chyba bardziej w przypadku firm, które pobierają stały miesięczny abonament, bo w ten sposób tracą pieniążki, które kupujący konto sam musiałby wydac, gdyby ekspił daną postac od początku. W przypadku AG, to pewnie traca forse za przyspieszacze ekspa, inne itemy, tudziez runki potrzebne do utrzymania UMa (czyli taki inny "abonament").

Nieoficjalnie, nie bede pisac co o tym sądzę, bo administracja mi posta skasuje^^

:-)

Kuku628

Rank 3
Kuku628
WysłanyCzw Paź 21, 2010 8:32 pm
Ogólnie to sprzedawanie kont jest zabronione i jak się domyślam grozi blokadą konta wrazie odkrycia takowego procederu. Jednakże sprzedawca zapomniał napisać o jaki serwer chodzi więc trudno dociekać wrazie co czyja postać i czy wogóle na pl został sprzedana. Jak znam życie znajdzie się pare osób, które chcąc pozbyć się kogoś kto im przeszkadza będą zgałaszać, że to ten i ten kupił/sprzedał postać. A ztego to już tylko cyrk się może zrobić. No chyba że sprytny gracz kupi to konto tylko poto żeby dać znać czyje ono było XD.

Swoją drogą trzeba być idiotom żeby kupować postacie do gier mmo, przecież cała radość tej gry polega na tym że tworzymy własną dopasowaną do nas postać. Ja tego nie ogarniam

chalski

Rank 3
chalski
WysłanyCzw Paź 21, 2010 8:44 pm
Racja ciężko ocenić jaki serwer czy Shaiya pl czy któryś z US
Ale ja bym obstawiał że PL
1) Forum PL ;d
2) * Maly wzrost doswiadczenia 7 dni (wart 10 zl ) na PL warty 300AP ~ 10PLN a na US 400AP czyli większy dalej od 10 ;d przy takiej cenie każde 2zl robi różnice a sprzedawca wolał by zawyżyć wartość towaru niż na odwrót

ups zaczął się mały offtop za co przepraszam

miejmy nadzieję że ten temat odradzi ludziom kupowanie i sprzedawanie kont =)

Kuku628

Rank 3
Kuku628
WysłanyCzw Paź 21, 2010 8:47 pm
Popieram twój tok rozumowania i całkowicie się z nim zgadzam gdyż jest logiczny. Jednak podkreślam, że jeśli założymy że to pl to zaczną się skargi, donosy ORMO, Gestapo itd. itp. etc

Vamphyriii

Rank 2
WysłanyCzw Paź 21, 2010 8:48 pm

Kuku628

Rank 3
Kuku628
WysłanyCzw Paź 21, 2010 8:55 pm
To ciekawe i myślę, że znalazł by się debil chętny na coś takiego.... Ale [tak podejrzewam nie jestem pewny] czy jego niewykrywalny bot nie przestanie być tak świetny jeśli kupi go ktoś z obsługi serwera... wtedy zapozna się ze skryptem i ci IT spece napewno znajdą na to sposób.

chalski

Rank 3
chalski
WysłanyCzw Paź 21, 2010 9:00 pm
Kod:
bot zbiera itemy z odległości całej mapy :)

Kod:
speed hack 20000 :) bardzo umila i ułatwia granie

kurcze chyba muszę się douczyć co można a czego nie w tej grze Surprised

Kuku628

Rank 3
Kuku628
WysłanyCzw Paź 21, 2010 9:09 pm
A już niedługo na allegro: Skrypt Shaiya „ I ty możesz być GM’em” w 100% niewykrywalny przecież nikt się nie zorientuje 1 mniej czy 1 więcej XD.

Vamphyriii

Rank 2
WysłanyCzw Paź 21, 2010 10:56 pm

ZjemCie

Rank 2
ZjemCie
WysłanyPią Paź 22, 2010 8:20 am
Vamphyriii napisał:
http://mistrzowie.org/69241/Oskarzenie  

To jest genialne Smile
Teraz jak mnie ktoś z darków napadnie i wypadni mi item, to podam go do sądu za napaść w celach rabunkowych Very Happy

Odwaga Furii przy "błogo" wzrasta... w innym przypadku, kolana z ciasta... Lajcioszek wali do nich aż miło... nawet gdy blesa prawie nie było...

Kuku628

Rank 3
Kuku628
WysłanyPią Paź 22, 2010 11:34 am
tylko uważaj bo jak mu oddasz to w polskim sądownictwie masz większe szanse pójść siedzieć niż onXD

GM_Smoke

Mistrz Gry
GM_Smoke
WysłanyPią Paź 22, 2010 12:35 pm
Przestrzegamy przed takimi ofertami. Można się naciąć na kase i GMa Wink

Konta są natychmiast blokowane.... również i to zostało.

Shigus

rank 0
Shigus
WysłanySob Paź 23, 2010 5:01 pm
hehe no obudzili sie ;d takich kont na allegro było już ok 20....
A co do tego bota to raczej napewno fake ...