Autor Wiadomość

wolomin

rank 0
WysłanyCzw Lis 17, 2011 1:21 pm

Aplikacja-rekrutacyjna

1. Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem na Mędrca Gry ? Chcialm stwierdzi iz jestem odpowiednia kandydatka na Medrca Gry gram w shaje ok 2 lat zdazylam poznac zachowanie problemy i zasady gry .Jestem aktywnym graczem takze jestem na biezaco z postepami graczy jak i gry staram sie w miare mozliwosci pomagac graczom w ich problemach by nie zniechecali sie i ulepszali swoje postacie w odpowiedni sposob by gra umilala im spedzony w niej czas.2. Czy możesz pochwalić się osobistym wkładem w życie społeczności gry ? Hmm jak juz wspominalam spedzam duzo czasu w grze zauwazylam ze wiekszosc nowych graczy nie moze sie odnalezc warto naprowadzac tlumaczyc gdyz wiadomo pomoze to w pozniejszym czasie naszej frakcji np na mapach pvp by potrafili sobie na nich radzic nie zniechecali sie ze nie daja rady.
3. Czy posiadasz doświadczenie w organizacji i przeprowadzaniu przeróżnych wydarzeń w świecie gry ? Powiem tak moja gildia bierze udzial w przeroznych eventach ale takze sami organizujemy takie eventy by mniejsze lvl mogli np wbic range czy zdobyc jakis fajny etem wiadomo ludzie ciesza sie z kazdej drobnostki jest to mile.4. Czy masz doświadczenie w pomaganiu innym graczom i rozwiązywaniu ich problemów ?Tak udzielam sie na trade pomagajac w trudnych pytaniach a takze staram sie odpowiadac na szepty osob pytajacych nie ignoruje ludzi nie wazne czy to lvl 1 czy 60 kazdy jest graczem.
5. Jakie jest Twoje doświadczenie w korzystaniu z forum i komunikacji ze społecznością graczy ? Staram sie udzielac informacji w grze to nie znaczy ze forum jest mi obce jestem na biezaco .
6. Podaj krótką charakterystykę dobrego Mędrca Gry?Dobry Medrzec gry powinien byc obyty w regulaminie i zasadach i informacjach ze swiata gry ,powinien miec podejscie do gracza zapewnic mu pomoc ,porade a takze cos zaproponowac by gracz nie czol sie ze zostal sam i nikt nie zwraca na niego uwagi ,powinien byc komunikatywny i umiec zdecydowanie wytlumaczyc i przekonywujaco wprowadzic gracza przez jego problemy.
7. Dlaczego chcesz dołączyć do rady Mędrców? Mysle ze potrafilabym zaradzic i dostosowac sie do zasad panujacych w shaja to ze spedzam duzo czasu w grze dylabym dostepna w momencie co zdarza sie na THESANIE ze czesto ludzie nie moga sie doprosic gs lub zazwyczaj go poprostu nie ma odczowalny brak sama sie nie raz o tym przekonalam.To ze jestem komunikatywna tez napewno pomoglo by dotrzec do ludzi i zaspokoic ich problem.
8. Podaj wszelkie inne informacje jakie według Ciebie mogłyby wesprzeć tą aplikację i sprawić, że właśnie Ty zostaniesz wybrany (Pozwól nam poznać Twoją osobowość). Mam na imie Angelika mam 24 lata lubie grac w gry tego typu ale chyba tej poswiecilam najwiecej czasu poprostu tu utknelam co sugeruje ze wciagnela mnie na maxa szybko nawiazuje znajomosci dobze dogaduje sie z ludzmi starajac sie duzo z nimi rozmawiac nigdy nie bylam banowana poprostu lubie milo spedzac czas w fajnej grze z fajnymi ludzmi
Advertisement

wolomin

rank 0
WysłanyCzw Lis 17, 2011 1:46 pm

Rekrutacja na medrca gry krok 2

1. Nazwa Twojego konta Aeria-byle konto sojusz swiatla Wiktoriaa00 obecne sojusz Furii wolomin
2. Frakcja i Serwer na jaki aplikujesz-sojusz furii thesan
3. Poziom, klasa, klan oraz frakcja twojej postaci pog um 60lvl
4. Jak długo grasz w Shaiya'ię?ok 2 lat
5. Podaj swoje Yahoo ID-
6. Czy kiedykolwiek zostałeś zbanowany lub czy postawiono Ci jakiekolwiek zarzuty w związku z grą? Jeśli tak, wyjaśnij o co chodziło.Nie
7. Czy posiadasz poparcie i rekomendację któregoś z obecnych Mędrców?No niestety nie nie mam bo staralam problemy rozwiazywac sama
8. Czy Mędrzec/Mędrcy, których poparcie zdobyłeś będą gotowi aby wytrenować Cię jeśli zostaniesz wybrany?Mysle ze tak
9. Czy jesteś gotowy ograniczyć czas poświęcany na zdobywanie poziomów i ulepszanie postaci oraz ekwipunku aby lepiej skupić się na wykonywaniu obowiązków Mędrca? Tak jestem gotowa gdyc postac moja jest juz w jakis sposob ogarnieta taze nie bedzie z tym problemu
10. Czy jesteś gotowy na zmianę serwera bądź frakcji gdyby taka zmiana była konieczna aby w pełni wykonywać obowiązki Mędrca? Tak mysle ze przystalabym do tego.

poskramiacznudy

rank 0
WysłanyCzw Lis 17, 2011 3:51 pm

Aplikacje

na gs'a
1. Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem na Mędrca Gry?
Nie będę sie wychylała i twierdziła, ze jestem odpowiednia, bo być moze są osoby i lepsze na to stanowisko. Ale moim skromnym zdaniem nadaję sie na GS'a, gdyż moje doświadczenie w tej grze jest naprawdę nie małe. Oprócz tego mam dobry kontakt z osobami uczestniczącymi w świecie Shaiya, którzy wiedza, że w razie jakich kolwiek problemów mogą sie do mnie zgłosić.

2. Czy możesz pochwalić się osobistym wkładem w życie społeczności gry?
Zdecydowanie tak (:
zawsze staram sie naprowadzić na właściwą "drogę" graczy, którzy dopiero dołączyli do zabawy, ale nie tylko tych nowych. Bardzo często również , staram sie upomnieć graczy piszących na trade, żeby odnosili sie z kulturą i szacunkiem do drugiego, gracza, gdyż zauważyłam ze brakuje tego wzajemnego szacunku wielu osobom. A przeciez chodzi o to, żeby byc zgraną paczką i potrafić sie porozumiec.

3. Czy posiadasz doświadczenie w organizacji i przeprowadzaniu przeróżnych wydarzeń w świecie gry?
Wydaje mi sie, ze tak. Często pomagałam gildią w organizowaniu jakichś zabaw, które miałaby ogromną korzyść dla uczestników. Zawsze wszyscy dobrze sie bawili (:

4.Czy masz doświadczenie w pomaganiu innym graczom i rozwiązywaniu ich problemów ?
to tak jak pisałam wyzej. Zawsze pomagam graczom, którzy tej pomocy potrzebują i oczekują. Ważne jest żeby ktos potrafił nakierować nowych na to jak postac wybrana przez niego ma być rozwijana. Jest dużo ludzi, którzy po prostu nic nie robią, żeby gra każdego dnia utrzymywała sie w miłej atmosferze, a to przecież potrzebne, bo chyba każdy kto loguje sie do gry oczekuje tego ze oderwie sie na chwile od świata realnego i znajdzie dobre towarzystwo, bez potrzeby podwójnego denerwowania sie czy też kłócenia z byle głupiego powodu. Chodzi o utrzymanie równowagi.

5.Jakie jest Twoje doświadczenie w korzystaniu z forum i komunikacji ze społecznością graczy?
Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Myśle, ze też wystarczająco duże, wiele razy zakładałam własne forum, używam TS'a. Wypowiadałam sie, i byłam aktywna.

6.Podaj krótką charakterystykę dobrego Mędrca Gry
Jakby zebrac do kupy wszystkie informacje które wymieniłam w poprzednich punktach. GS powinien, być zawsze skoro do pomocy, często aktywny, napewno w pewnym sensie charyzmatyczny, bo to chyba potrzebne jest do porozumienia sie z innymi czlonkami tego swiata. Dobry mędrzec musi utrzymać równowagę i porządek, posiadać dokładną wiedzę o grze, no i duże znaczenie ma również posiadanie cierpliwości (:

7.Dlaczego chcesz dołączyć do rady Mędrców?
Gdybym dołączyła do rady, z pewnością byłoby to dla mnie kolejne dobre doświadczenie i szersze możliwości, jak i również mozliwość pomocy większej ilosci graczy.

8.Podaj wszelkie inne informacje jakie według Ciebie mogłyby wesprzeć tą aplikację i sprawić, że właśnie Ty zostaniesz wybrany (Pozwól nam poznać Twoją osobowość)
Cóż, doświadczenie jak pisałam mam spore, grałam każdą klasą postaci, dobrze znam sie na nich, testowałam różne sklile i różne rozdawania statystyk. Jestem ogólnie osobą z dobrym nastawieniem do innych, nie toleruje chamstwa w grze, utrudniania innym zabawy, i wprowadzania w błąd nowych uczestników. Staram sie zachowywać jakiś porządek, ale jak wiadomo zwykłemu graczowi nie koniecznie zawsze to wychodzi, wiec mozliwosc zostania Mędrcem pozwoli mi nawiązać jeszcze lepszym konakt z graczami i umożliwi wprowadzanie coraz to innych zmian i przeprowadzanie ciekawych eventów, który bedzie mial nie mala korzyść dla innych a przy okazji dobra zabawe (:

.Arkay.

rank 0
.Arkay.
WysłanyCzw Lis 17, 2011 9:20 pm

Staram się pomagać graczom, o ile sam znam odpowiedź na drażniące ich problemy. Uważam, że gra opiera się bardziej na rozmowach, poznawaniu nowych osób itp.
Gram dopiero około rok więc moja widza o Shaiyi nie jest jeszcze bardzo duża.

Jak wyżej już napisałem, staram się pomagać innym. Kiedy grałem po stronie Furii, od czasu do czasu trafiałem na pytania, na które znałem odpowiedź. Niestety mam tylko marne 13lat a z wcześniejszych wypowiedzi wyczytałem, że Shaiya jest od 18 roku życia.

3. Czy posiadasz doświadczenie w organizacji i przeprowadzaniu przeróżnych wydarzeń w świecie gry?

Kiedy grałem w LastChaos, jako lider gildii, co jakiś czas organizowałem małe gildyjne eventy.

4. Czy masz doświadczenie w pomaganiu innym graczom i rozwiązywaniu ich problemów ?

Jak już wyżej napisałem, na stronie Furii czasem pomogłem niektórym osobom.

5. Jakie jest Twoje doświadczenie w korzystaniu z forum i komunikacji ze społecznością graczy?

Nigdy nie próbowałem ani robić, ani prowadzić forum. Ale ogólnie potrafię z niego korzystać ^^

6. Podaj krótką charakterystykę dobrego Mędrca Gry

Dobry ,,Mędrzec Gry" powinien wyrażać się kulturalnie, poświęcić nawet dobry exp, aby pomóc rozwiązać problem.

7. Dlaczego chcesz dołączyć do rady Mędrców?

Chciałbym nauczyć się czegoś nowego, poczuć się potrzebny społeczności gry oraz zawsze bardzo chciałem zostać Mędrcem.

8. Podaj wszelkie inne informacje jakie według Ciebie mogłyby wesprzeć tą aplikację i sprawić, że właśnie Ty zostaniesz wybrany (Pozwól nam poznać Twoją osobowość)

Uwielbiam wszystko, co związane jest z przyrodą, staram się zwykle wyrażać kulturalnie, bardzo lubię biegać, grać w piłkę nożną, siatkówkę, kosza, golfa i wiele innych sportów, ogólnie lubię ruch i leniuchowanie Smile

kuba260790

rank 0
kuba260790
WysłanyPon Lis 21, 2011 5:54 pm

Aplikacja na Medrca Gry.

Uważam, że jestem odpowiednim kandydatem na GS-a, ponieważ gram w tą grę już od roku, posiadam wiedzę, która przyda się nowym graczom w celu lepszego poznania świata gry ShaiyaPL. Jestem osobą cierpliwą i opanowaną. Gram według zasad i regulaminu dzięki temu daje dobry przykład innym graczom.

Tak.
Jest to dobre pytanie do innych graczy, gdyż to oni mnie będą oceniać z pracy jaką będę wykonywał, gdy dostane zaszczyt bycia [GS]. Mój wkład to chętna pomoc innym, a co moim zdaniem najważniejsze to pozytywne nastawienie do gry i nie wyśmiewanie innych użytkowników gry.

Moim doświadczeniem jest pomoc w organizowaniu pt Smile .

4.Czy masz doświadczenie w pomaganiu innym graczom i rozwiązywaniu ich problemów ?
Uważam, że mam takie doświadczenie. Z chęcią pomagam innym, gdy tylko ktoś o coś zapyta, nie zbywam osób ani też nie wprowadzam w błąd co bywa spotykane na czacie.

5.Jakie jest Twoje doświadczenie w korzystaniu z forum i komunikacji ze społecznością graczy?
Gdy zacząłem grać w ShaiyaPL po kilku dniach zaciekawienia grą odwiedziłem forum i tak już staram się codziennie zaglądać i czytać nowinki na temat gry, przeróżne eventy i inne sklepowe promocje.

6.Podaj krótką charakterystykę dobrego Mędrca Gry.
Dobry Mędrzec gry to osoba miła, pozytywnie nastawiona do innych, spokojna, cierpliwa i w trudnych sytuacjach potrafiąca łagodzić emocje, które się pojawiają w czasie gry.

7.Dlaczego chcesz dołączyć do rady Mędrców?
Ponieważ chciałbym doświadczyć czegoś nowego. Poznać szerzej tajniki gry i poświęcić własny czas na pomoc innym zamiast udoskonalać własne EQ i expienie postaci.

8.Podaj wszelkie inne informacje jakie według Ciebie mogłyby wesprzeć tą aplikację i sprawić, że właśnie Ty zostaniesz wybrany (Pozwól nam poznać Twoją osobowość).
Mam na imię Kuba, mam 21lat, interesuje się grami i formułą 1, jestem wesoły i pogodny, jeżeli zostanę wybrany na stanowisko [GS], zaoferuje swoją pomoc, dużą cierpliwość i uczciwość dla każdej osoby z gry.

Pozdrawiam, Kuba Wink .

Dc.Mengele

rank 0
Dc.Mengele
WysłanySob Lis 26, 2011 9:00 am   Ostatnio zmieniony przez Dc.Mengele dnia Nie Gru 04, 2011 5:59 pm, w całości zmieniany 1 raz

xajakdark

rank 0
xajakdark
WysłanySob Lis 26, 2011 1:44 pm

Gram w Shaiyę PL od czerwca 2010 roku. Byłem na każdej mapie PvP, biłem praktycznie wszystkie możliwe bossy w grze, zwiedziłem prawie wszystkie dostępne mi lokacje i niejednokrotnie pokazałem, że chociaż pagan do najsilniejszych i najżywotniejszych klas nie należy, to nie wolno go lekceważyć. Poza tym jestem kulturalnym graczem nie mającym problemów z poprawnym używaniem języka polskiego (co jak zauważyłem już dawno temu sprawia ludziom coraz więcej problemów na wszelkiego rodzaju czatach...) Ponadto mogę śmiało stwierdzić, że nie przeklinam i nie prowadzę bezcelowej dyskusji z ludźmi, którzy znają się lepiej ode mnie w danej dziedzinie. Zamiast tego staram się dowiedzieć jak najwięcej, swoją wiedzę wykorzystać jak najlepiej i korzystając z niej pomóc innym graczom.

Przykładem mojego wkładu w życie społeczności gry może być fakt, że byłem jednym z oficerów, a następnie ostatnim liderem gildii -ChaoS- (u kresu jej istnienia). Zajmowałem się głównie rozbudową gildii od strony technicznej: organizacją gildyjnej strony, "zapewnianiem ludziom zajęcia", rozliczaniem ich za chodzenie na różnego rodzaju eventy itp. Czasem organizowałem wypady na bossy, doradzałem członkom gildii w ich problemach, starałem się być cały czas na bieżąco w każdej sprawie i nie ignorowałem potrzeb innych graczy. Nie powiem, że zawsze to ja wszystko ogarniałem. Zawsze byłem otwarty na nowe propozycje, dlatego np. GRB zostawiłem osobie, która chciała się wykazać i pokazała, że zna się na sprawnym zarządzaniu wieloma grupami ludzi w tej samej chwili.

Bezpośredniego doświadczenia w organizacji i przeprowadzania wydarzeń w Shaiya PL nie mam.
Brałem natomiast udział w wielu różnych eventach, obserwowałem jak to wygląda od sprawy zarówno oficjalnej, jak i od strony technicznej. Ponadto od ostatniego czasu pomagam przy organizacji eventów gildyjnch.
Wcześniej, zanim dołączyłem do społeczności graczy Shaiya PL grałem min. w Last Chaos, gdzie po krótkim czasie pobytu w gildii zająłem się sprawami technicznymi, czyli administracją forum gildii, organizacją pomniejszych eventów "zbierackich", "zbiórek na jakiś cel" itp...

4. Czy masz doświadczenie w pomaganiu innym graczom i rozwiązywaniu ich problemów ?

Nie mogę powiedzieć, bym np. biegał i plvlował osoby z niższym lvl o czym wspomina mnóstwo osób, ponieważ sądzę, że człowiek w ten sposób nie nauczy się grać, nie zrozumie jak należy wykorzystać w pełni umiejętności klasy na którą się zdecydował. Co innego jeśli taki niedoświadczony gracz poprosi mnie o radę np. gdzie może expić, żeby dawać samemu radę. W takiej sytuacji po szybkiej ocenie ekwipunku kieruję go do miejsca, gdzie śmiało da sobie radę.
Nie twierdzę, że zawsze wiem wszystko o grze, danej klasie i czy coś dobrze zadziała w takiej, a nie innej sytuacji. Np. nie będę się wypowiadał na temat Zabójcy/Zwiadowcy, ponieważ po prostu nie interesowałem się nigdy tą klasą i jest mnóstwo ludzi, którzy wiedzą znacznie więcej ode mnie. Orientuję się jednak gdzie można znaleźć informacje o tej klasie i jeśli ktoś mnie prosi o pomoc z taką postacią to odsyłam do odpowiedniego działu na forum. Czasem zdarza się również, że ktoś poprosi mnie o pomoc przy rzeczy mniejszej wagi, np. gdzie jest NPC z takiego czy innego questa. Jeśli mam chwilę czasu to prowadzę osobę na miejsce, a jeśli aktualnie nie mogę tego zrobić bądź po prostu nie wiem to tłumaczę gdzie może znaleźć dokładne informację na ten temat.

5. Jakie jest Twoje doświadczenie w korzystaniu z forum i komunikacji ze społecznością graczy?

Na forum głównie czytam, sprawdzam interesujące mnie rzeczy, kupuję oraz sprzedaję. Nie udzielam się w dyskusjach, chociaż zawsze na bieżąco wiem na jaki temat toczą się rozmowy.
W grze również nie udzielam się na kanale trade bez potrzeby, ponieważ niepotrzebne rozmowy i dyskusje przeszkadzają wielu graczom - również mi, dlatego według zasady "nie czyń drugiemu co tobie niemiłe" wypowiadam się głownie jeśli potrzebuję coś znaleźć, bądź chcę coś sprzedać. Mogę śmiało stwierdzić, że jeśli ktoś chce ze mną porozmawiać na jakiś temat to może to zrobić przy użyciu szeptu i nie "obrażam się na innych" jeśli ktoś myśli inaczej niż ja, bo osobiście uważam to za zachowanie bardzo... Dziecinne.

Sądzę, że dobry Mędrzec Gry powinien przede wszystkim być cierpliwy, umieć nawiązać kontakt i natychmiast podejmować decyzję. Powinien również mieć dużo wolnego czasu i umieć "oderwać się" od aktualnego zajęcia jeśli ktoś potrzebuje jego pomocy. Nie znaczy to jednak, że ma być na każde skinienie i najlepiej 24/7. Powinien umieć oddzielić życie osobiste od gry oraz być bezstronny.

Poznałem Shaiyę "od strony gracza". Chciałbym teraz swoim doświadczeniem podzielić się z innymi graczami, pomagać im w miarę możliwości oraz dowiedzieć się więcej o grze od strony technicznej.

8. Podaj wszelkie inne informacje jakie według Ciebie mogłyby wesprzeć tą aplikację i sprawić, że właśnie Ty zostaniesz wybrany (Pozwól nam poznać Twoją osobowość)

- Wielu bliskich mi ludzi twierdzi, że jestem bardzo cierpliwy i opanowany.
- Jeśli czegoś, o czymś nie wiem to nie myślę, że "przeżyję bez tej wiedzy" i to ignoruję tylko szukam informacji na różnych stronach, nie ważne w jakim języku. Przykładem takiej sytuacji było gdy niedawno potrzebowałem pewnego przedmiotu do enchantu. Ponieważ nikt mi nie potrafił powiedzieć gdzie to mogę wydropić to nie czekałem, aż ktoś wystawi to w Apulune/Iris, tylko korzystając z wiki US znalazłem potwora z którego to leciało. Inna sytuacja: chciałem dokładnie się dowiedzieć czegoś na temat jakiegoś lapisu. Niestety ani na wiki US, ani na wiki PL nic na ten temat nie znalazłem, dlatego sięgnąłem po wiki DE i po chwili miałem potrzebne mi informacje.
- Śmiało mogę stwierdzić, że szybko się uczę i nie popełniam dwa razy tego samego błędu. Jeśli bijąc bossa doszło do sytuacji, że przeagrował się na mnie to zawsze później uważałem przy danym tanku by czasem nie powtórzyć tego błędu.
- Jak wspomniałem w pkt 1. - szanuję bardziej doświadczonych ode mnie graczy i zawsze pamiętam, że tam "po drugiej stronie" również jest żywy człowiek, który myśli i czuje.
- Poza tym wszystkim co napisałem powyżej sądzę, że najlepiej moją osobowość może odzwierciedlić fakt, że "uwielbiam tworzyć". Uwielbiam patrzeć jak coś czym się zająłem powoli się rozwija, nawet jeśli efekt mojej pracy nie będzie widoczny od razu, lecz po... Miesiącu? Roku? Sprawia mi olbrzymią przyjemność możliwość spojrzenia na moje dzieło z myślą, że było warto poświęcić na to czas i siły.

parapomzipoppo

rank 0
parapomzipoppo
WysłanySro Lis 30, 2011 6:54 pm
1. Posiadam dość rozwiniętą wiedzę na temat, mechaniki i zasad działania gry, rozwoju postaci oraz rozumiem istniejące problemy, kłopoty z jakimi spotykają się gracze. Chciał bym tez pomóc w rozwoju gry.
2. Mój wkład nie jest widoczny, chociaż często mi się zdarza, poświęcać sporo czasu przypadkowym graczom.
3. Nie posiadam doświadczenia. Chociaż mam sporo ciekawych pomysłów i koncepcji.
4. Rzadko mi się zdarza odmawiać pomocy, chętnie udzielam porad i dzielę doświadczeniem z gry. Gacze którzy poznali mnie bliżej, wiedzą że można liczyć na moją pomoc.
5. Szczerze mówiąc forum, to moja pięta Achillesowa, staram się unikać wypowiedzi w otwartych forach. Chociaż nie mam większych problemów z jego opanowaniem. Jeżeli zaś chodzi o komunikację z innymi graczami, zawsze staram się wyczuć gracza i dostosować do niego sposób wypowiedzi. Nie staram się nikogo oceniać z góry. prowadzę ciekawe i zabawne dyskusje Razz ( znajomi wiedzą o co chodzi (*)(*) )
6. Przede wszystkim opanowany, rozważny i cierpliwy.
7. W jako takim stopniu składam tą aplikacje za namową, jednego z [GS]-ów. Pragnę także poprawić aktualny stan gry.
8. Z grami RPG mam do czynienia już od ponad 15 lat. Pierwsza gra tego typu w którą grałem to "Ishar" na starą sprawdzoną Amigę. Jestem fanem tych gier, od początków ich istnienia. W moim życiu przewinęło się sporo znanych, bardziej lub mniej tytułów, ale jak dotąd tylko Shaiya przyciągnęła moją uwagę na dłużej. Gram w nią ponad rok, przez ten czas starałem się rozwijać i poznawać tę grę. Chciał bym teraz podzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi graczami.

ternezeusz

rank 0
ternezeusz
WysłanyNie Gru 04, 2011 5:25 pm

Aplikacja na Mędrca Gry

Gram w Shaiyę-PL ponad 1 rok i uważam ,iż jestem odpowiednim kandydatem na Mędrca gry ponieważ posiadam bardzo dużą wiedzę na temat tej gry. Do tego jestem osobą cierpliwa ,spokojna, uczciwą i pomocną co czyni mnie dobrym kandydatem. Mam +18

Tak pomagałem dla moich przyjaciół robić FAQ o shaiy. Do tego pomagm przeważnie każdemu kto poprosi o pomoc na polskim serwerze.

Czy posiadasz doświadczenie w organizacji i przeprowadzaniu przeróżnych wydarzeń w świecie gry?

Jestem w bardzo dobrej gildii na polskim serwerze i widziałem jak wygladaja organizacje takich eventów. Wiec muszę powiedzieć ,że mam dość duze doświadczenie w organizacji i przeprowadzaniu eventow.

Gram w shaiye ponad rok przez który zawsze wspierałem graczy i którym dużo pomogłem, przez co jestem szanowanym graczem

Moje doświadczenie z forami jest wysokie.

A więc Mędrca gry powinien być uczciwy , lojalny , bezstronny , kulturalny znający gre i jej zasady jak i otwarty.

Gram na polskim serwerze i poznałem grę od A do Z i powiem że zobaczyłem że można składać podania na Mędrców gry pomyślałem że to jest dla mnie jak i Aeri Games wyśmienita okazja aby wykorzystać moja wiedzę na temat tej gry do pomocy dla GM'ów jak i dla graczy. Do tego pragnę dodać że czerpię dużo satysfakcji z pomocy dla graczy co czyni mnie osobą szczęśliwą.

Cóż mógłbym dodać hm.... Bardzo mi zależy na tym żeby zostać Mędrcem gry i czerpać przyjemność z pomocy dla graczy shaiya jak i GM'ów w dalszym tworzeniu fajnego polskiego MMO które jak dla mnie jest numerem 1 w polskich MMO : P

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Dziękuję i pozdrawiam

ternezeusz

Kuba3012

rank 0
Kuba3012
WysłanySro Gru 07, 2011 3:19 pm   Ostatnio zmieniony przez Kuba3012 dnia Pon Gru 19, 2011 10:24 pm, w całości zmieniany 1 raz

witam

Cześć!

Ponieważ mam dużą wiedzę o grze, nie mam problemów z polskim - i nie znoszę przekleństw (!) - bez wzgledu w jakim jezyku by to nie bylo zwracam na to uwage by tego nie czynić, gram już ponad rok w wersję polską, a dzięki bycia w jednej z dobrych gildii na serwerze mialem okazję na wlasne oczy widzieć wiele miejsc, do których nie każdy mial/ma dostęp, a poza tym mam do dyspozycji komputer 24 godziny na dobę.

Wyznaje zasade : kto pyta nie bladzi, zatem zawsze udzielam odp. na pytanie, które zadaje mi jakaś osoba. Niezależnie czy temat jest poruszany na forum czy na czacie, nie odsylam ludzi na zasadach "spr. sobie", jak wiem ( a z reguly wiem:)) to odpowiadam natychmiast. Nie Lekcewarze żadnego pytania zadanego mi.

Nie. Ale nie mialbym z tym żadnego problemu bo mam przeogromną wyobraźnie, i to bardzo sprawną )

Tak

Obserwuję, czytam, rozmawiam. Glownie więcej udzielam sie w grze niz na forum i na czacie.

Kontaktowy, dobrze umiejący poslugiwac sie jezykiem polskim, z wyobraznia, powyzej 18 roku zycia (wzglednie 16 jak sami postawiliscie warunek, o wiek nigdy nie pytalam ale inaczej rozmawia sie z 16latkiem niz 20latkiem;))), osoba obowiązkowa, osoba mająca czas i chęci - hmm.. to moje cechy ) I taka specyfikacje bym preferował, tudziez podobna )

Bo lubie ta gre i mam czas i checi i chce by osoby nie błądziły, by szukały celu i nie tylko Smile.

Jestem mężczyzną ) Nie brak mi cierpliwosci, nie brak mi odwagi by wyrazac swoje zdanie, jak rowniez licze sie ze zdaniem innych ludzi .I jestem nieprzekupny, jesli cos jest niezgodne z "prawem" to trzeba to bezprawie zwalczyc + jestem konkretny + szybko się uczę.

zygus26

rank 0
WysłanyCzw Gru 08, 2011 10:04 am
Uważam że moja wiedza na temat gry jest obszerna, gram już 3 lata. Lubie pomagać innym odpowiadać na pytania które ludzie do mnie kierują. Obecnie gram na 2 serwerze (HESPERA) wydaje mi się ze jestem tam znany, i powszechnie lubiany.

Oczywiście że tak, pomagam graczom piszącym na TRADE, pomagam również lvl-ować niższe postacie i to nie tylko te z własnej gildii.

Posiadam wysokie doświadczenie na temat bossów PVP oraz PVE (Tankowałem wszystko i wszędzie) Prowadziłem całe raidy na bitwach pvp uważam ze organizacja ewentów nie będzie problemem.

Jeżeli poprzez pomaganie, mam rozumieć rozwiewanie wątpliwości innych graczy to tak.

Co prawda na forum aerii mam niewiele postów, ale posiadałem własne fora oraz serwery CS 1.6. Dlatego tez myślę ze kwestią czasu było by nabicie ogromnej liczby postów oczywiście tych sensownych.

Gra bez spiny, bo to tylko zabawa i zabijanie czasu.

Na serwerze HESPERA po stronie darków rzadko można spotkać kogoś kto by odpowiedział na pytania innych. Dlatego chcę to zmienić.

Wydaje mi się że po 1 czy 2 postach tak naprawdę nie można poznać osoby.
Jestem pewny że można mi zaufać, podać TS-a pogadać etc.
Pragnę tylko tego aby serwer HESPERA miał równe szanse zarówno po stronie Lajtów jak i Darków.
Jak już wspomniałem gra ma być tylko zabawą, bo jest tylko i wyłącznie grą.

Evike.

Rank 4
Evike.
WysłanyNie Gru 11, 2011 1:03 am
Gram w Shaiye juz pprawie dwa lata. Doskonale zdazylam poznac kwestie buildow poszczegonych postaci, mechaniki samej gry,
Lubie doradzac, czy pomagac innym graczom w rozwiazywaniu ich spraw.
Poczawszy od np. pomocy dla 20+ lvlu przy ubiciu bossa do questu, a skonczywszy na pomocy przy chocby malym epxieniu innych.
Umiem rozsadzac spory, umiem podpowiedziec wlasciwie rozwiazania. Najlepsza wtedy dla mnie nagroda jest, jak ktos po jakims czasie potrafi sie odezwac z tekstem: dziekuje za rade, byla dobra.

Tak, choc jest do wklad w zycie po prostu uczestniczki tego zycia.
Lubie te gre, lubie pomagac innym I cieszy mnie, gdy ktos dzieki mojej skromnej pomocy osiaga swoj cel.
Czy to temat pt. jakis quest czy pomoc we wbiciu chocby paru % expa.

Tak. Choc to doswiadcznie nie wynika z naszej gry, a bardziej z innych mmo-rpg, np. World of warcraft, czy metin2
Na WoWie organizowalam np. cykliczne turnieje pvp.
Naromiast na Thesanie organizowalam eventy dla mojej gildii, np. na zbieranie etinow na gildie, w ktorych byly jakies niewielkie nagrody.
Natomiast w grze metin2 pare lat temu, na dosc dlugo, przed przygodami w Shaiya pelnilam funkcje GameMastera na serwerze Candia.

Tak. bardzo czesto zdarza mi sie udzielac komus odpowiedzi na czyjes pytania, czy samej kierowac do kogos taka podpowiedz, gdy widze, ze ma jakis problem. Czesto ludzi sami na serwerze Thesan zwracali sie do mnie z pytaniami dotyczacymi czy to rozwoju postaci, zadan czy innych spraw, w ktorych moglam i umialam im pomoc.

Jestem dosc aktywna uczestniczka forum. Choc poniewaz jestem teraz zwyklym graczem, wiec i korzystam z tych dzialow forum, ktore interesuja mnie jako gracza. Na pewno forum budziloby moje zainteresowanie w wiekszym zakresie, gdyby po prostu istniala taka potrzeba.

Medrzec Gry jest dosc specyficznym typem gracza. Z jednej strony ma swoje postacie, ktore chce rozwijac i dobac o nie, a z drugiej umiec poswiecic czesc czasu, dotychczas rezerowanego tylko dla siebie, innym graczom. Podstawowymi cechami dobrego Medrca musi byc bezstronnosc i obiektywne podejscie do graczy, bez wzgledu na to, jak dobrymi lub niedobrymi, sa jego znajomymi.

Dzieki temu bede miala wieksze mozliwosci robienia tego, co do tej pory robie, a w czym mam ograniczone mozliwosci jako zwykly gracz. Na razie moja pomoc dla innych graczy ogranicza sie do ew. odpowiedzi dotyczacych czy to questow, buildow.
Poza tym, zdecydowanie widac po darkowej stronie brak osoby, do ktorej gracze mogliby zwrocic sie czasem z byle drobiazgiem.
A przede wszystkim dlatego, ze chcialabym bardzo wspomoc darkowa strone jako GS swoim, niemalym juz, ddoswiadczeniem. Wyniesionym nie tylko z dotychczasowej gry w Shayie, ale i rowniez z innych gier typu mmo-rpg.

Moje podanie wynika stad, ze widze w tym potencjal wplywania na sposob gry na Hesperze. Czy to poprzez propozycje eventow, w tym rowniez i cyklicznych, jak i pojedynczych. A na ktore mam przynajmniej kilka projektow, wyniesionych zarowno z innych gier, jak i oparte na moich wlasnych pomyslach.
Juz teraz niektorzy widzac ze jestem dostepna w grze kieruja do mnie czy to swoje pytania odnosnie gry, czy tez sugeruja innym graczom kontakt chocby poprzez szept ze mna w jakichs tam ich sprawach.
Pozycja GS-a sprawi, ze moja pomoc czy wlasnie wplyw na komfort i klimat gry takich ludzi bedzie efektowniejszy.
Potrafie sprawic, by slowo GS na Hesperze wiazalo sie z pojeciami zaufanie i wiarygodnosc.

quamis

Rank 2
WysłanyNie Gru 11, 2011 3:36 am
Boże chron nas przed Evike....

"Z prądem płynie gó..., śmieć i tchórz, pod prąd ino ślachetna ryba. "

mariusz888888

rank 0
mariusz888888
WysłanyNie Gru 11, 2011 5:26 am

Aplikacja na GS'a

1 ) Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem na Mędrca Gry?

Sądzę, że jestem dobrym kandydatem ponieważ mam sporą wiedze o grze ,
jeśli występuje spór lub problem to staram się rozwiązać konflikt.
Tłumacze graczom, którzy są nieświadomi błędów w swoim zachowaniu jak powinni się zachowywać ,użyczam swojej wiedzy na temat gry innym graczom , również pomagam się odnaleźć w grze graczom którzy są nowi. Gram ponad rok i myślę że wiedza którą posiadłem pozwoli mi dobrze pełnić funkcje GS’a .

Tak. Na Thesan dość często się udzielam jestem miły i przyjazny co pozwoliło mi poznać wielu przyjaciół .
Jestem również komunikatywny a przyjazne stosunki do graczy pozwalają sprawnie pełnić funkcje GS’a
Staram się jak najlepiej pomoc graczowi a także lubię się nauczyć od niego czegoś nowego .

Organizowałem stale party na exp , kilka razy ekipę na OI i do CS.
Myślę ,że podołałbym wyzwaniu a to czego bym nie umiał to bym się nauczył .

Tak. Dość często pomagam nowym graczom i daje im wskazówki , staram się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania .

5. Jakie jest Twoje doświadczenie w korzystaniu z forum i komunikacji ze społecznością
graczy?

Znam forum , wiem gdzie co się znajduje i potrafię się po nim swobodnie poruszać .

-miły;
-cierpliwy;
-uczciwy;
-wyrozumiały;
-chętny do pomocy;
-neutralny <tylko tak może dać sprawiedliwy osąd>;
- jest osoba która pomoże rozwiązać spór;

Ponieważ, chce lepiej pomagać innym graczom . Chce by wiedzieli, że mogą liczyć na pomoc mojej strony.

Jestem osoba cierpliwą , wyrozumiałą. Jestem również bezstronny wiec zanim podejmę decyzje o rozwiązaniu konfliktu to przesłucham obie strony i postaram się podjąć jak najlepszy możliwy sposób rozwiązania konfliktu. Mam sporo czasu, który mogę poświecić na pomoc innym graczom .

XkacpinX

rank 0
WysłanyNie Gru 11, 2011 8:24 pm

[GS]

Uwazam ze powinienem zostac [GS] Poniewaz-Pomagam innym graczom , daje im bronie 40+ Nawet 1 graczowi oddalem swoje konto na ktorym mialem obronce 54lv . Bardzo chcialbym byc [GS] kilka osob mi juz mowilo ze sie nadaje