Author Message

Glormoth

Rank 0
PostedMay 06, 2010 8:19 am

Shaiya PL

Szukam chetnych do zalozenia darkowej gilidii na polskim serwerze
Hej,

w zwiazku z planowanym uruchomieniem polskiego serwera Shaiya, chcialem sie zorientowac kto jest zainteresowany gra "po ciemnej stronie mocy" Wink

Rozwazam zalozenie darkowej gildii, ktora bedzie kontrolowac od poczatku populacje "szkodnikow" (czyli lajtow) na nowo otwartym serwerze.

Wiec jezeli jestes doswiadczonym, pelnoletnim graczem ktory jest zainteresowany PvP na profesjonalnym poziomie- daj mi znac Wink.

Pozdrawiam

Topowy polski killer z Lailah Twisted Evil
Advertisement

chalski

Rank 2
chalski
PostedMay 06, 2010 9:32 am   Last edited by chalski on May 07, 2010 7:42 am. Edited 1 time in total
Edited :
to co pisalem już jest nie istotne xD

skarbonek

Rank 0
skarbonek
PostedMay 06, 2010 10:02 am
Hmm, ja tam moge dojść, ale nie oczekujecie żadnego pr0 pvp ^^

GM_Graveht

GameMaster: Germany
GM_Graveht
PostedMay 06, 2010 10:42 am
Tak, już niedlugo rozpoczynamy beta testy Shayia'i. Gorąco zachęcamy do zapisów, liczba miejsc jest ograniczona więc zagwarantujcie sobie miejsce poprzez wczesną rejestrację. Przygotowujemy się również do rekrutacji Mędrców Gry spośród graczy, ale na ten temat później. Ostrzcie oręże i do zobaczenia..

Graphi

Rank 3
Graphi
PostedMay 06, 2010 11:30 am
Ohoho, jak milo widziec sasiada GM'a Wink.

Gratuluje.

Glormoth

Rank 0
PostedMay 07, 2010 3:42 am
Czy ktos z Was wie juz cos wiecej na kiedy jest planowany start polskiej wersji ? I czy wiadomo juz, na ktorym epizodzie bedzie ona startowac ?

GM_Graveht

GM_Graveht
PostedMay 07, 2010 4:22 am
Planowany start testów beta wypada w przeciągu miesiąca, więc już naprawdę blisko.

Krążą pogloski, że rozpoczniemy od Epizodu 4. Więcej informacji będzie pojawiać się na stronie.

Graphi--> Dziękuję, witam i zapraszam do wzięcia udzialu w testach.

Glormoth

Rank 0
PostedMay 07, 2010 4:34 am   Last edited by Glormoth on May 07, 2010 4:49 am. Edited 1 time in total
GM_Graveht wrote:
Planowany start testów beta wypada w przeciągu miesiąca, więc już naprawdę blisko.

Krążą pogloski, że rozpoczniemy od Epizodu 4. Więcej informacji będzie pojawiać się na stronie.

Graphi--> Dziękuję, witam i zapraszam do wzięcia udzialu w testach.  

Dzieki za informacje Grav. Mam jeszcze kilka pytan:

1. W jakim orientacyjnie czasie po "becie" zostanie uruchomiona pelna wersja ?
2. Jak beda kalkulowane ceny ?, Czy zostana uwzglednione polskie realia ?, Czy przed uruchomieniem item-mallu bedziecie prowadzic jakies analizy, ktore pozwola na ustalenie cen na racjonalnym poziomie ? (bo nie sadze, zeby gra zyskala zbyt wielu uzytkownikow kiedy za miesiac trzeba by zaplacic rownowartosc co najmniej 50$, co przy obecnej cenie dolara zabije gre praktycznie na poczatku)
3. Czy po closed becie, bedzie reset postaci i wszystko trzeba bedzie zaczac od nowa ?
4. Czy bedziecie mieli w miare wolna reke w organizowaniu zasad wprowadzania nowych rozwiazan w grze, czy bedziecie realizowac standardy znane juz z serwerow US ? (mysle tu o wzieciu pod uwage racjonalnego wprowadzania enchantow/itemow ktory zbyt szybko moga zaburzyc balans w grze i spowodowac, ze gracze nie beda chcieli w niej zostac na dluzej)

Pozdrawiam

Glorm

Glormoth

Rank 0
PostedMay 07, 2010 4:37 am
chalski wrote:
Piszesz że zakladasz gildie ale nie podajesz żadnej informacji o sobie,
chcesz mieć dominującą gildie ale nie masz żadnego zaplecza,
kontrolować populacje lightów ? jak chcesz to zrobić jak nawet admini ich nie kontrolują.  

Hehe Chal, wyslalem Ci PM-a, ktory mysle ze wyjasnia kilka kwestii Wink

GM_Graveht

GM_Graveht
PostedMay 07, 2010 5:06 am
1. Tych informacji jeszcze nie posiadam, myślę jednak że powinno pójść w miarę gladko i okres oczekiwania będzie niewielki.

2. Na to pytanie równiez nie jestem w stanie odpowiedzieć w tym momencie. Prawdopodobnie większą wiedzę na ten temat posiada dep. finansów.

3. Tak, konta zostana zresetowane. Podkreślam jednak, że glownym zalożeniem serwerów testowych jest dobra zabawa i upewnienie się, że wszystko dziala jak należy. Postaramy się aby czas spędzony na testach byl dla Was jak dobra impreza, że tak powiem Wink

Umknęlo mi pytanie 4..

Jezeli chodzi o rozwiazania w grze to tutaj pole do popisu maja developerzy. Niemniej jednak zarowno ja jak i inni Gm'i maja pewne pomysly w zwiazku z gra i postaramy dowiedziec sie na ile nasze sugestie maja szanse przebicia u developerow.