Author Message

dv2axonn

Rank 0
dv2axonn
PostedDec 23, 2012 5:57 am   Last edited by dv2axonn on Dec 23, 2012 7:02 am. Edited 1 time in total

Romanian Knights Guild.

O guilda care va fi creata cand open beta va fi deschis, daca esti roman arunca-ti parerea.
Salut.

Eu sunt Paul ( 18 ani. ).

Am apucat sa joc DK Beta Stress pana la Nivelul 30. Cu numele ''Tedy'' ( Clasa : Paladin ).

Doresc sa infiintez o Guilda ''RomanianKnights'', si sunteti invitati cu toti.

Acum voi incepe cu Detaliile, Conditiile, si Avantajele Guildei.

CONDITII

- Inca nu ne-am decis ce Realm vom alege, revin cu edit, lasati-mi fiecare parerea voastra.

Eu propun Dione Smile
- Sa fiti acitvi cel putin de 3-4 Ori pe Saptamana.
- La level, nu sunt conditii deoarece doar de la nivelul 20. poti intra intr-o Guilda.
- Sa fiti pe EU server, Adica DK din Europa.
- Daca doresti sa intri in Guilda dar nu ai nivelul 20. Lasa un comentariu aici cu numele Caracterului, sau da-mi un PM in joc la numele ''Tedy'' Cand Open beta va fi deschis.

REGULI

- Rog un limbaj relativ decent (nu folosi limbaj obscen daca persoana cu care vorbiti se simte ofensata...vom avea si fete in guild)
- Evita insistarea in a ti se da ceva ( cersetorii insistenti nu sunt deloc bine vazuti aici)
- Te rog, ajuta daca poti si daca vrei (nimeni nu este obligat desi asa este frumos)
- Nu face nimic care sa strice imaginea guild-ei ( scamm/hack/limbaj vulgar fara motiv fata de ceilalti jucatori englezi/ etc)

AVANTAJE

- Sfaturi cu privinta la orice ( PVP,enchant,quest,preturi,drop iteme, etc)
- Ajutor din partea jucatorilor (Este mai usor sa anunti in Guild Caut un party. Sunt sigur ca va veti ajuta intre voi la Quest-uri.)
- Activitatea si capacitatea de a intelege si domina jocul este apreciata (baietii destepti vor fi apreciati)
- Guild-ul va fi creat si in Lansarea Officiala, unde ne vom strange mai multi Romani.

Acestea fiind spuse, va astept parerea, si daca doriti sa participati.

De asemenea, Cine are skype, puteti sa va lasati ID-urile la comentarii, cand facem Temple, sau orice Instanta se va mai adauga, sa comunicam mai usor in timp ce jucam.
Adresa mea de skype este :
paul.cel.viteaz
Advertisement

Bryan.Fury

Rank 3
Bryan.Fury
PostedDec 23, 2012 6:33 am
Based on that topic: http://www.aeriagames.com/forums/en/viewtopic.php?t=1722175

I have to ask to you the following info to add details about your Guild.

What server are you gonna start if we are gonna have NA and EU servers?
What realm are you gonna choose?
What is your main language?

BryanFury - Leader |Site|Forum|

dv2axonn

Rank 0
dv2axonn
PostedDec 23, 2012 7:01 am
EU servers, The Realm will be chosen by all in comments.

Main language is Romanian.

johnduca

Rank 0
PostedJan 12, 2013 4:15 pm
m-ar tenta insa pe nici un joc international (cunoscut de mine) romanii nu au facut treaba buna impreuna...Razz

dalia_alintata

Rank 0
PostedJan 19, 2013 7:02 am

Exista deja o guilda romaneasca

Exista deja o guilda romaneasca care se numeste ROmania unde sunt deja destui romani pe EOS