Author Message

GPPB03

Rank 1
GPPB03
PostedDec 27, 2010 6:07 am

12Sky2 Guide nr 1

By: XarZarMani [Redemption; Guanyin]
NIE KOPIUJ!

Witam.
Oto 12Sky2 Guide nr 1:

Q: Jaki jest sposób na szybką kasę na małym lvl'u?
A: Na początkowych lvl'ach zbieramy wszystkie pille i bronie. Na odpowiednim lvl'u możemy zabijać pierwsze boss'y czyli White Ape - zbieramy z niej wszystko i mamy już trochę kasy za śmieci, które z niej dropną.

Q: Jaki jest sposób na szybką kasę na większym lvl'u?
A: Na większych lvl'ach rozpoczynamy exp w jaskiniach. Zbieramy tylko kasę, amulety i ringi (za pomocą myszki). Ustawiamy jest tak, aby nie mogła wejść żadna rzecz, która zajmuje 4 kratki (armor, broń, itp.), gdy jest to gotowe możemy iść na łatwiznę i klikać "~". Posiadając na początku tylko pille w backpack'u, efekt końcowy jest jasny: po sprzedaży amuletów i ringów mamy ok. 1m + kasa, którą zebraliśmy.

Q: Gdzie najlepiej expić?
A: Od lvl'a 6/7/8 zaczynamy exp na bossach (White Ape) i expimy na nich dopóki nie zrobią się dla nas szare. Ogólnie najlepiej expi się na bossach... Jak nie dajemy rady w jaskini to idziemy na bossy. Na wyższych lvl'ach, ok. 105, nie ma gdzie exić. W jednej jaskini za słabe moby, w drugiej za mocne, a zwykłe mobki dają mało exp'a - waśnie na to rozwiązaniem są bossy. Dobrze jest też mieć Party LUB TS (jeśli jest Party nie może być TS i na odwrót). Jak Paty to najlepiej mieć pełne, tzw. PP, co powoduje o wiele większy exp.

Q: Master lvl da mi TS'a , a nic mi to nie daje.
A: Posiadając tak zwane TS (lub M-A), które zostało nam dane przez mastera, nie możemy mieć party. Jeśli mamy party i TS'a to TS traci swoją wartość.

Q: Ktoś mi ksuje i nie wiem co zrobić.
A: Spróbuj z tą osobą się skontaktować i poproś (grzecznie), aby przestała. Jeśli ta osoba nic nie odpisuje i nadal ksuje jest możliwe, że to bot. Jeśli ta osoba przeklina na Ciebie i wyzywa, itp. masz prawo zgłosić to do GM'a.

Q: Gdzie mam wysyłać raporty?
A: Zaloguj się na stronie AeriaGames i wejdź tutaj: www.aeriagames.com/contact , aby wysłać raport.

Q: Jakie zachowania mogę zgłaszać do GM?
A: KS (co nie zawsze jest rozpatrywane), przeklinanie, używanie innego języka niż angielski na faction lub shout, wyzywanie, hackowanie/okradanie, botowanie, oszukiwanie, spamowanie, posiadanie niedozwolonego nicku , np.: **** , JohnLennon , itp. lub tagu w guild, np.: s3xy.

Q: Co zrobić jeśli dostałem niesłusznego bana?
A: Napisz do GM na www.aeriagames.com/contact i wytłumacz co się stało.

Q: Napisałem do GM, a oni nie odpisują.
A: GM odpisują w przeciągu 24-48h. Jeśli w ogóle nie odpisują możliwe, że nie mają zamiaru rozpatrywać tej sprawy lub uznali ją za spam.

Pomogłam?
Daj 'karmę':
http://www.aeriagames.com/user/GPPB03 .