Author Message

snowballinhell

Rank 3
PostedMay 03, 2009 3:13 pm

Türkçe Oyuncular!

Ben lütfen yardıma ihtiyacım var
Merhaba! Benim adım snowballinhell GameSage, ve lütfen yardımına ihtiyacım var.

Benim Türkçe çok kötü ve ücretsiz bir çevrimiçi hizmeti kullanarak tercüme, bu nedenle ters çeviri bazen kaybolabilir ve şaşırtıcı!

Ben İngilizce Türkçe hakaret tercüme bir listesini bana veren için yardımınıza ihtiyacım var / küfür etmek vs

Bu liste, daha iyi, ne zaman kim birisi kaba dil için onları taciz raporu gerekir Türkçe oyuncular var Türk toplumu, size hizmet edecek. Biz, bir GS ve GM ekibi Türkçe dil becerileri ve burada eksik nerede senin yardım istiyorsanız lütfen bir.

Lütfen yardımcı olmak için bize yardımcı olur. Bana bir liste eğer şikayetleri almak bizim için başvurabilir derlemek Yardım.

Lütfen, bu iplik bunları gönderemedik bir özel mesaj gönderin. Adımı tıklayın ve bana Türkçe İngilizce çeviri takip gönderin.

Yardımına çok takdir ve ben şimdiden teşekkür ederim!

Lütfen bu iplik ile herhangi bir hata bağışla, sadece bağlıdırlar gerçekleşmesi için çeviri hizmeti ve Tabii hataları kullanabilirsiniz Razz

Advertisement

cotyduni1

Rank 0
cotyduni1
PostedJun 24, 2009 5:42 am
I sent pm to you Wink

. Disconnect and self destruct one bullet at a time...What's your rush now? . An Karanir Thanagor, Mor Ok Angalor. Mor Ok Gorum Palahm Raval.

tootenstain

Rank 0
tootenstain
PostedJul 27, 2009 10:27 am

?

?
hiç bir şey anlamadım vallahi

sen sanırım yazdıklarını türkçeye çevirmişsin?